Wpis z mikrobloga

Człowieki pomuszcie! Odeł prosi o pomoc w wyborze solidnej zabawki, jakiś misiek, albo pluszak tylko w wersji dla sadystów. Ostatni jego przyjaciel pieseł ze sklepu zoologicznego - solidny podobno - wytrzymał 10 minut, a potem jego wnętrzności latały po pokoju.
#pies #psy #pokazpsa #smiesznypiesek #odeusz #zwierzaczki #zwierzeta
Pobierz
źródło: comment_yymUe8Mzz958uq8L3T9747lGe22neMKD.jpg
  • 64
@odislaw mój też nosi kolczatkę, jajek co prawda nie ma, ale w niej wygląda jak gangster i wyrywa dobre suki. Poza tym szarpnął tylko raz, ale chodzimy w niej żeby się nie odzwyczaił. Jak dorosnąć to mu ją zdejmujemy.
PS zajebisty jest :D
@KENOX: mam konga i jest spoko nie do rozwalenia ale jak pies zaczyna tym #!$%@? to jakby huragan przez pokój przeszedł. Odbija się to nieprzewidywalnie i wielokrotnie już fruwalo koło telewizora i elektroniki. Co do tego konkretnego to jak dla mnie ma on za duże dziury i jak się coś tam tam napycha typu pasztet to zaraz jest on na ścianach.

@tadyo: Ja też kupiłem KONG, przetrwał tydzień raptem, a
@Lacing: @KENOX Konga mamy, faktycznie, ale jara się bo nie wiadomo gdzie odskoczy po odbiciu :D
Co do kupna konga to ja za swojego dałem coś koło 100zł Nie dam psu żuć byle chińskiego gówna, gdzie nie wiadomo co mu po tym będzie. Jest z twardej jak kamień gumy, przez to nie da się go zeżreć
@KornixPL: Też dałem kupę kasy (~70, pewnie ten mniejszy), ale niewiele pomogło. Zwróciłem do sklepu, miał być jak stal a guma pękła po prostu (oddzielił się ten najmniejszy pierścień). A że jeszcze się tego bałem to dawałem kontrolowanie, tj. jak skończył wyjadać to zabierałem, żeby nie rozgryzał właśnie :D

A u nas najlepiej działają piłki do tenisa, na godzinę zabawy zanim rozgryzie (taki jest cel, piłka z dziurą jest nieatrakcyjna już
@KornixPL: No to skoro już chodzi, to po co mu ją ubierasz? Tymbardziej w domu.
Są sposoby inne by nauczyć psa by pies chodził przy nodze, a nie wbijane kolce w skóre. Kolczatka do tresury ma sens, gdy jest używana tylko momentami, przez chwilę, a nie jako obroża.
Może sobie to ubierzesz?
@LadyMartini: Zdjęcie zrobione przed wyjściem na spacer? W domu nie nosi nic, jest wolny jak ptak. To jest kolczatka zaciskowa, czyli tylko jakby szarpał, a tak chodzi spokojnie a sama kolczatka daje mu efekt psychologiczny, widzi co ma zakładane to nie ciągnie i jest spokojnie. Idziemy w las czy w pola to tez ma ściąganą, nie nosi jej jak biega, także bez spinania proszę :)