Wpis z mikrobloga

@Arkadian: Chociaż, że przeważnie dźwięk z Amigi mi bardziej pasuje, to tutaj jest wyjątek, bo wolę tą wersję
@zakowskijan72: Muszę sobie ją niedługo przypomnieć. Trochę się już nazbierało tych gier i nawet nie wiem kiedy je wszystkie ogram :)
  • Odpowiedz