Wpis z mikrobloga

  • 2229
Mirko Pomocy!

Mieliśmy wypadek. Jesteśmy w Gottingen tj 50km od Kassle.
Auto rozwalone. Kierowca wraca do Polski. Ja muszę dostać się do Londynu. Pasażerka do Antwerpii. Mam tylko internet z hotspotu reala. Plasuje w gorące bo serio jestem w dupie. #niemcy #emigracja #uk #holandia #belgia #mirkopomoc #blablacar
Rezonator - Mirko Pomocy!

Mieliśmy wypadek. Jesteśmy w Gottingen tj 50km od Kassle. ...

źródło: comment_H3hM3RUfwYcGCT9FABjj5X7LsNAf0hiH.jpg

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieMogeSieZarejestrowac: wystarczy mieć trochę zdrowego rozsądku i jak się oczy zamykają to stanąć na godzinę, przespać sie i jechać dalej. Jak mi sie oczy zamykają i kolejny redbull już nic nie daje, to nie kontynuuję jazdy na siłę
  • Odpowiedz
@turok2016: dokładnie zgadzam się! Co-pilot na siedzeniu pasażera, powinien chociaż kontrolować kierowcę. Jak wszyscy pójdą w kimę, to kierowca ma naprawdę przesrane. Jeżdzę blablacarem czasem i ludzie często w ogóle sobie z tego sprawy nie zdają, tylko wszyscy w kimę i jazda.
  • Odpowiedz
@Rezonator: jak by bylo tak, ze do rana trafisz na ziemie brytyjskie to moge cie odebrac z tego Dover czy innego portu w uk i podrzucic gdzie chcesz. Jezeli moja propozycja cie interesuje to napisz priv i mozemy sie umowic. Mieszkam daleko od poludnia ale jak to bedzie twoja ostatnia deska ratunku to wsiadam i jade.
  • Odpowiedz