Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najgorsze uczucie gdy mówisz ludziom że chodzisz na siłownię a oni ironicznie odpowiadają ze zdziwieniem i teksty typu ooo nie widać.

24 lata, siłownia od 2.5 roku, gdyby nie półroczna przerwa to staż ok. 3.5 roku.
- martwy 100kg
- przysiad 90kg
- klata 60kg
Waga 82kg, z czego większość to sam tłuszcz bo skinnyfat. Gdy zaczynałem było 65. 182cm wzrostu. W bicku 34cm. W nadgarstku #!$%@? 15.5cm. Genetic failure. Jakiś rok temu zacząłem robić badania bo mimo diety, treningu, trenera, to ciągle wygladalem gorzej niż ludzie po 2 miesiącach siłowni. Nie mówiąc już o wynikach siłowych.
W końcu zbadalem testosteron : bingo. Lh poniżej normy, testosteron 120ng/ml. Norma jest od 250 do 900 ng/ml.
Kolejki do endokrynologa były potworne. W końcu stwierdził hypogonadyzm... Od roku czekam na wizytę w szpitalu. Miała odbyć się 2 miesiące temu ale powiedzieli ze najwcześniej będzie jednak październik.

Życie jest #!$%@?. Tyle ile pieniędzy, wysiłku, czasu, włożyłem w te cudowanie z siłownia to głowa mała, ale głowa muru nie przebije. Skinnyfat, ręce jak u dziewczynki, szeroka muednica, tłuszcz głównie na biodrach.

#przegryw #silownia #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Najgorsze uczucie gdy mówisz ludzio...

źródło: comment_nNMTdR7NmxJ91uY5razIQN5rwEHiMywn.jpg

Pobierz
  • 35
@czup: Czego sugerujesz, że (niby) "cisnę po chłopie"? Chcę zobaczyć dietę i plan, bo jest to jeden z ważniejszych czynników modyfikujących. Można wspomóc, zamiast dokładać gorszego do złego.
@czup: jak gościu po 2.5 roku osiągnął to co normalny człowiek po 4 miesiącach to #!$%@? nie oszukujmy się, podsunięcie mu gotowych rozwiązań pod pysk nie da NIC.

Jaka dieta? Gościu ma ciężary jak półroczniak! Problem jest pewnie genetyczny + śmiesznie niskie obciążnie a nie jakaś dieta