Wpis z mikrobloga

Dlaczego w klasach 1-3 pracują najbardziej #!$%@? babki?
W drugiej klasie szkoły podstawowej miałam taką straszną wychowawczynie która gnębiła biedniejsze dzieci. Kiedyś nie miałam zeszytu z zadaniem domowym to podeszła do mnie, wzięła mój tornister i trzepała go do góry nogami. Oczywiście wypadły jakieś kredki, papierki i wypadła kanapka i się rozpadła na podłodze a ona nazwała mnie brudaską przy całej klasie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do dzisiaj szmaty nienawidzę.
#gownowpis #szkolastandard #wyznaniezdupy #feels
  • 48
@patninka: Moja zadzwoniła, z zielonej szkoły, do moich rodziców, twierdząc, że rzekomo nazwałam ją głupią babą. Cała sprawa się wydała, po tym jak babka się przyznała, że podsłuchiwała nasze rozmowy pod drzwiami naszych pokoi. Ubzdurała sobie wtedy, że rozmawiamy o niej. Do dnia dzisiejszego, kiedy czasami spotykam ją na ulicy, nie mówię jej dzień dobry i omijam ją szerokim łukiem, bo nigdy nie wiadomo co jej odpali, skoro już wiele lat
@patninka: Widać, to był cały sens jej życia. I najlepsze było to, że ona miała takie hobby dotyczące konfabulacji: kablowała do rodziców na różnych uczniów, a przed nami udawała osobę do rany przyłóż. Przychodzisz do domu, rodzice się pytają a co to za bójka była w szkole, a ty kurna nawet nie wiesz o co chodzi, bo pokazałeś język koledze z ławki. Autentyczna sytuacja, która spotkała mojego kolegę. Rodzice zrobili mu