Wpis z mikrobloga

Dlaczego w klasach 1-3 pracują najbardziej #!$%@? babki?
W drugiej klasie szkoły podstawowej miałam taką straszną wychowawczynie która gnębiła biedniejsze dzieci. Kiedyś nie miałam zeszytu z zadaniem domowym to podeszła do mnie, wzięła mój tornister i trzepała go do góry nogami. Oczywiście wypadły jakieś kredki, papierki i wypadła kanapka i się rozpadła na podłodze a ona nazwała mnie brudaską przy całej klasie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do dzisiaj szmaty nienawidzę.
#gownowpis #szkolastandard #wyznaniezdupy #feels
  • 48
  • Odpowiedz
@E-Force: o matko, współczuję bardzo. I nie do końca rozumiem co miało to na celu. Niby miało by to jakiekolwiek wytłumaczenie gdybyś pokazywał na np. Jakiegoś chorego chłopca ale do nędzy przecież to był JEŻ!!!! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kynareth: mi w przedszkolu po tym jak przypadkowo uderzyłam kolegę kamieniem w czoło powiedziały że zadzwonia na policję i pójdę do więzienia. W myślach żegnałam się z całą swoją rodziną :D
  • Odpowiedz
@patninka nigdy nie zapomnę, jak byłam kiedyś chora dość długo i po powrocie do szkoły jeszcze nie miałam wszystkiego nadrobionego, bo trochę się tego zebrało. Akurat wprowadzili coś nowego dla naszej klasy na matematyce i baba wzięła do rozwiązania zadania oczywiście mnie. Mimo, że wiedziała, że mnie nie było na żadnej lekcji kiedy to tłumaczyła. Nie potrafiłam tego rozwiązać na tablicy, to zaczęła mnie wyzywać i ośmieszać przed całą klasą, że mądre
  • Odpowiedz
@patninka Nie wiem co miało to pokazać. Prawdopodobnie to że wytykanie palcami jest złe. Pamiętam że na koniec jeszcze się spytała czy czuje się jak ten jeż. Niezbyt dobre to metody wychowawcze.
  • Odpowiedz
@E-Force kurde, ona sama była głupsza niż ten jeż. W ogóle coś czego ja za cholerę nie rozumiem to "nie pokazuj palcem" a czym mam pokazać, dupą? Najbardziej #!$%@? rzecz jakiej się zabrania dzieciom. Co w tym takiego złego wskazać coś palcem?
  • Odpowiedz
@patninka nie można tak szufladkować ludzi, zawsze znajdzie się ktoś #!$%@?, nie ważne w jakich klasach.

Moje babki z podstawówki były normalne, dopiero w gimbazie I licbazie trafiłem na prawdziwie #!$%@? typy, które były o wiele gorsze, bo znęcały się nad uczniami psychicznie, doprowadziły parę osób do prób samobójczych
  • Odpowiedz