Wpis z mikrobloga

Nie macie wrażenia, że piłkarze z przełomu XX i XXI wieku mieli bardziej kozackie nazwiska niż dzisiejsi? Gabriel Omar Batistuta, Fernando Hierro, Michael Salgado, Fabiene Barthez, Dida, Bixcośtamcośtam Lizarazu i mój ulubiony Juan Sebastian Veron. Nawet Radosław Kałużny i Paweł Kryszałowicz brzmią lepiej od Krzyś Mączyński :p #mecz #pilkanozna
Pobierz Lobuziakpl - Nie macie wrażenia, że piłkarze z przełomu XX i XXI wieku mieli bardziej...
źródło: comment_CJv7oXvbw4dgO09vokVejbWFXj4pIdRR.jpg
  • 46
Thomas Gravesen


@El_Duderino: Kucharski tez był przeciętnym piłkarzem a ma ogromny majątek, najpierw całą kasę ładował w nieruchomości, ma bodaj kilkanaście mieszkań i apartamentów na wynajem, potem poszedł w menadżerkę. Wiadomo, że to nie są setki milionów Euro, ale patrząc, że grał tylko w Legii w latach 90 to to co zarobił na trawie pomnożył pewnie razy 100
@Lobuziakpl: Zasadniczo się zgadzam, ale są wyjątki. Na przykład taki Rashford - w tym nazwisku dźwięczy wiatr na skrzydle. Tak samo "Antułan" Griezmann. N'Golo Kante brzmi, jakby czarnoksiężnik rzucał zaklęcie blokujące i tak jest w istocie, a Eden Hazard to już w ogóle jest semantyczny mistrz świata. A, jeszcze Romelu Lukaku, czyli z brzmienia wielki, czarnoskóry i potężny koń, dokładnie tak jak w rzeczywistości. Z takich słabszych to jeszcze Bas Dost
@Lobuziakpl: mam tę nalepkę w oryginale. ;((( przylepiona do starego biurka.

Kily Gonzales, IVAN CORDOBA, Marcelo Danubio Zalayeta, Alesandro Tacchinardi, Jacek Cyzio :>, Rafał Szwed, Jacek Gęsior, Juan Pablo Ayala, Roberto "El Toro" Acuna, Luiz Nazario Ronaldo de Lima, Gianluca Vialli, Ciro Ferrara, Alesandro Costacurta, Massimo Ambrosini ;((( takich już nie robią, Piereluigi Casiraghi!, Gennaro Gattuso, wspomniany Tomas Gravesen, Ariel Jakubowski, Dariusz Kozubek, Alan Ngamayama, Robert Mitwerandu (niestety świętej pamięci), Emmanuel
@Lobuziakpl: Barthez nazwisko spoko, ale imo imię psuje cały efekt xD A z takich nazwisk które mi utkwiły w pamięci z dawnych lat to (kolejny Francuz do kolekcji, aż dziwne bo nigdy im nie kibicowałem) Youri Djorkaeff.

@Jakub_Olkiewicz: Ze "współczesnych" piłkarzy dorzuciłbym Radamela Falcao - moim zdaniem świetnie się nazywa. Lorenzo Insigne - za samo imię i nazwisko jest u mnie włoskim klasykiem piłki. Fernando Torres, Radja Nainggolan. Jest trochę
@Lobuziakpl: To jeszcze dodam od siebie:Juan Roman Riquelme, Vladimir Smicer, Nuno Gomes zawsze mi się kojarzył z jakimś żeglarzem, Bogdan Lobont, Cosmin Contra, Ebbe Sand, Graeme Le Saux, Steve McManaman, Paul Ince, Bart Goor, Joseba Etxeberria, Boudewijn Zenden, Gianluca Pessotto, Vincent Candela, Ed de Goey, Antonio Zubizaretta.