Wpis z mikrobloga

niestety, tag #pokazkosmetyczke dobitnie pokazuje, że jeśli coś nie wpisuje się w ciasne ramy myślenia i widzenia świata przez typowego mirkowego spierdoksa, to od razu trzeba to wyśmiać i zakrzyczeć, no bo przecież frustracja musi jakoś się uwolnić, a #czarnolisto jest dla pedałów xD
Dziewczyny, odwalacie świetną robotę :) nie dajcie sobie wmówić, że makijaż odbiera kobiecie urody/autentyczności/czegokolwiek innego :D

  • 67
@Meyru: Jak się cieszę, że mój facet nie jest przesiąknięty takim myśleniem. xd Wczoraj mnie strasznie rozczuliło jak coś przebąknęłam o tym że jest albo zaraz będzie promocja w Rossmannie na rzeczy do makijażu, a on wie, że się tym interesuję, i wczoraj jak łaziliśmy po centrum handlowym to co chwilę przypomnał że mamy iść do Rossmanna zobaczyć czy już jest jest promocja ^_^
I widział mnie i z, i bez
@Meyru: Skoro pytasz, przejdźmy do genezy tego, jak postrzegają świat kobiety i mężczyźni.

1. Faceci to wzrokowcy. Pobudza nas to, co widzimy i sposób w jaki "to" jest eksponowane. Twarz, cycki, nogi, tyłek.
2. Kobiety reagują na inne bodźce. Zapach, dotyk, prezencja, stabilność finansowa.

Wolny facet wychodzący z domu wychodzi, bo musi gdzieś iść: do pracy, do sklepu, odwiedzić matkę albo kumpla i ubiera się w to, co mu pasuje. Ot,