Wpis z mikrobloga

niestety, tag #pokazkosmetyczke dobitnie pokazuje, że jeśli coś nie wpisuje się w ciasne ramy myślenia i widzenia świata przez typowego mirkowego spierdoksa, to od razu trzeba to wyśmiać i zakrzyczeć, no bo przecież frustracja musi jakoś się uwolnić, a #czarnolisto jest dla pedałów xD
Dziewczyny, odwalacie świetną robotę :) nie dajcie sobie wmówić, że makijaż odbiera kobiecie urody/autentyczności/czegokolwiek innego :D

  • 67
@Meyru: nawet nie wiedziałem, że ktoś o to bóldupił xD Ja to pomijałem jako "nie jestem targetem; następny post" i nie przypuszczałem, że kogoś może to denerwować
@Meyru: dajecie sie robic trollom... Wmawiajac sobie przy tym jakies wspolne idealy. Nic do makijazu nie mam ale zachowujecie sie tutaj jak kołcz majk i nie potraficie poradzic sobie z hejtem. Ja jeszcze na wlasne oczy nie widzialem az takich kolekcji jak na niektorych zdjeciach ale to kwestia gustu. Kazdy kto mieszka lub mieszkal z kobieta, mniej wiecej wie jak jest - reszta to trolle i dzieciaki.
@Meyru: Makijaż a tapeta to dwie różne rzeczy, a teraz obczaj sytuację: Usiadłem w autobusie koło jakiegoś różowego, no i patrzę co ona robi, a ona wyciąga z torebki szminkę, błyszczyk, puder, więc zacząłem się uśmiechać i myślę sobie pokaż #!$%@? jakie masz czary :D serio nie wiem skąd taka myśl - a ona w tym swoim mini lusterku zaczęła maziać kredką do oczu, a na sam koniec wyjęła tusz do