Wpis z mikrobloga

Medusa kłamie na swoim najnowszym materiale. 2:31, mówi, że pojechał tylko z jedną osobą. Ja z kolei mam informacje od jego kumpla, że wczoraj wyruszyła brygada dwóch samochodów po cztery osoby. Poza tym, ja pierdziele, koleś o czwartej nad ranem jedzie z Warszawy do Torunia tylko po to, aby Daniel go zgasił niczym peta, a ten wrócił do domu? xD A po drugie, która szara komórka mu w mózgu nie zadziałała, że uciekł po tym jak rzekomo 'widz' rzucił butelką? Przecież to jest automatyczne przyznanie się do winy, bo nawet nie może się jakkolwiek wybronić, gdyż zbiegł z miejsca akcji.


#danielmagical #magicaldaniel #polskiyoutube
mandziok - Medusa kłamie na swoim najnowszym materiale. 2:31, mówi, że pojechał tylko...

źródło: comment_0DMZlMHEBCOLJtcq4jT0HY2hTNxIkRXk.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolegamagicala: No niezly poziom reprezentujesz, ale zdziwie Cie bo nie ogladam medusy bo nie bawi mnie taki rodzaj rozrywki wydaje mi sie on nudny ale widze ze ty reprezentujesz rowno poziom co ta patola na stimie.
  • Odpowiedz
@Zero: Czyli w twoim mniemaniu logiczne myślenie pokrywa się z tym jak długo masz konto na danym profilu no niezła logika nie powiem :) Niektorzy co zalozyli tutaj konta jakis czas temu uwazaja sie ze sa lepi od innych.
  • Odpowiedz
@Kalesonek: Ty to za to logicznie myślisz. Nie jestem po żadnej stronie, ale na chłopski rozum, z jakimi intencjami mógł ziemniaczany nos jechać do magicala o 4 rano? Do tego te grozby i wyzwiska. Chcieli go wyciągnąć z chaty pod pretekstem zdjęcia, to było zaplanowane, uciekli w czwórke w jedną stronę, myślicie, że Medusa wiedząc, że ma przypał uciekałby, do tego jeszcze w tym samym kierunku co oni? Mógł to
  • Odpowiedz
A i wcale nie zmienia to faktu, że wbił tam w czwórke, mógł spławić tych dwóch "widzów magicala" (XD kto w to wierzy) i załatwić to sam a nie użył ich przeciwko magicalowi, choćby to byli domniemani widzowie magicala to i tak wyszedł z tego przegrany i jest zerem bo zachowuje się jak nastolatek w okresie dojrzewania.
  • Odpowiedz
@kolegamagicala: A czy ja sie wypowiedzialem na temat tego co on zrobil ? Nie ja sie tylko odnioslem do tego ss co mandzio wstawil nic wiecej wiec czemu mi chcesz wmówić ze bronie meduse przed tym co zrobil, jeszcze raz zaznacze ze chodzilo mi o to zeby nie isc za tlumem tylko czasem tez logicznie pomyslec, ale widze ze moj komenatrz Cie tak zabolal ze musialem mnie borazic, no ale
  • Odpowiedz
@Kalesonek: może niektórych to zaskoczy, ale nie jestem takim debilem aby wrzucać fejkowe wiadomości
@Qiudo: nie będę nagrywał filmu o tym, gdyż mój kanał jest poświęcony grom a nie g---o-dramom, ale na pewno dzisiaj bekę sobie z tej sytuacji pociśniemy na Garry's Modzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kalesonek: idz sie popłacz rodzicom, skoro tak Cię zabolały jakieś słowa przez internet, mandzio nie stawiałby swojego wizerunku żeby publikować coś co jest w jakims stopniu przerobione, nie wierze mu na słowo, ale to się pokrywa w jakimś stopniu z tym co się stało na urzędniczej. Mandzio niech wrzuci cały screen z rozmowy bez wycinania, wtedy bym miał podstawy do wierzenia mu na 100%.
  • Odpowiedz