Wpis z mikrobloga

Medusa kłamie na swoim najnowszym materiale. 2:31, mówi, że pojechał tylko z jedną osobą. Ja z kolei mam informacje od jego kumpla, że wczoraj wyruszyła brygada dwóch samochodów po cztery osoby. Poza tym, ja pierdziele, koleś o czwartej nad ranem jedzie z Warszawy do Torunia tylko po to, aby Daniel go zgasił niczym peta, a ten wrócił do domu? xD A po drugie, która szara komórka mu w mózgu nie zadziałała, że uciekł po tym jak rzekomo 'widz' rzucił butelką? Przecież to jest automatyczne przyznanie się do winy, bo nawet nie może się jakkolwiek wybronić, gdyż zbiegł z miejsca akcji.


#danielmagical #magicaldaniel #polskiyoutube
mandziok - Medusa kłamie na swoim najnowszym materiale. 2:31, mówi, że pojechał tylko...

źródło: comment_0DMZlMHEBCOLJtcq4jT0HY2hTNxIkRXk.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@kolegamagicala: Ja tylko przedstawilem twoj plytki tok rozumowania jaki posiadasz, no srednio sie pokrywa skoro mialo byc 8 typa a bylo 4,i wlasnie to jest myslenie masy ktora nie mysli samodzielnie skoro on ma taka widownie to jakby mogl nas oklamac przeciez to nie mozliwe, nigdy nie mow nigdy bo juz nie raz na yt pokazano prawdziwe oblicze jeszcze wiekszych tworcow od mandzia
  • Odpowiedz
@mandziok: #!$%@? jak ja bym tam był i ktoś inny by rzucił to bym został i wiedząc, że magical nagrywa mówił, że nie rzucałem. Prawdopodobnie magical by to potwierdził, albo z tła by się wyłapało.

A tak? #!$%@?ł jak głupi. Gdyby to faktycznie byli jacyś tam widzowie to czemu się poczuł do burdowania i uciekał? Idiota. Jak widzi policję goniącą złodzieja to też spieprza? xD
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?... O co ta cała gówno burza? Dwóch chłoptasków na siebie naskoczyło a akcja jakby co najmniej kogoś zabili.
  • Odpowiedz
@krarak: Nie wiem gdzie mieszka, słyszałem, że przeprowadzał się do Warszawy aby mieszkać z Boxdelem, jego miejsce zamieszkania jest najmniej ważne w tym wszystkim. Mogłem się najzwyczajniej w świecie pomylić.
  • Odpowiedz