Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po czym poznać że dziewczyna leci na mój hajs? Zarabiam 6-cyfrową kwotę rocznie, ona jakąś g---o pensję typową dla warszawy czyli 2000 z hakiem. Na razie płaci głownie za siebie ale czy w przyszłości może się to zmienić? Czy nie będzie traktować mnie jak beta bankomatu?

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Instynkt: Nie każdemu. Jeśli nie jesteś specjalistą, nie masz dużego doświadczenia albo nie masz farta ciężko będzie zarabiać więcej niż te 3-4 tys na rękę. Zwracam uwagę tylko na to, że te 100k/rocznie to żadne luksusy.
  • Odpowiedz
@Pienio69: Niecałe 6K na rękę to i tak 2 razy więcej niż średnia krajowa, a mediana jest znacznie niższa od średniej. Nie wiem jak w Wawie, ale w wielu innych dużych miastach ok. 2K za gównoprace to max (chyba, że zarobki zależą np. od prowizji, to przy dobrej skuteczności można oczywiście więcej wyciągnąć) a ludzie jakoś żyją za tyle. Nie każdy musi posyłać dzieci do prywatnego przedszkola i jeździć porządnym
  • Odpowiedz
@Kadej: To, że w Polsce wschodniej da się wyżyć nawet za te 2k nie oznacza, że to normalne zarobki jak na taką Warszawę. W stolicy mediana na zeszły rok to 5300, także śmiesznie jest sądzić, że dziewczyna leci na jego hajs, kiedy wyciąga ledwie powyżej mediany w danym miejscu. Wystarczy, że różowa sobie zrobi jakiś gównokurs, popracuje w zawodzie dwa lata i mu dorówna pensją, także wątpię, że chciałoby się
  • Odpowiedz
OP: @Konwerter: Ciężko w związku ukryć że mieszka się w mieszkaniu gdzie roczny wynajem to 40.000 zł
@agaja: uroda to kwestia gustu, charakter też, dla jednych wredny charakter odrzuca a innych wprost przeciwnie
@ArekJ: Udawanie biedaka nie wypali bo mam twardy fach w IT i znajomy jej szwagra od ręki by mnie zatrudnił gdyby tylko dowiedział się że jestem na bezrobociu
@dzieciou: Ryj
  • Odpowiedz
OP: @janeeyrie: @Pienio69: napisałem roczny dochód bo prowadzę DG... i zapewniam cię że to jest dużo więcej niż 5900...

Naprawdę myślisz, że możesz tym zaimponować?


Już widzę że wyrok zapadł mimo, że nic o mnie nie wiesz. Tak czytam posty różowych i stwierdzam, że jeśli laska ma konto na wykopie to naprawdę musi mieć jakiś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Ogólnie hajs często jest oznaką zaradności u faceta. I to wg mnie powinno być dla niej atrakcyjne (i nie ma w tym nic złego chyba), bo hajs raz jest a raz go nie ma. Więc to zależy chyba od tego jakim ty jesteś człowiekiem, czy oczarujesz ją swoją pasją itp, jak będziecie spedzac czas. Wg mnie podróżowanie, sport i wydawanie twojego hajsu na wasze przygody będzie całkiem normalne a problem
  • Odpowiedz