Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po czym poznać że dziewczyna leci na mój hajs? Zarabiam 6-cyfrową kwotę rocznie, ona jakąś g---o pensję typową dla warszawy czyli 2000 z hakiem. Na razie płaci głownie za siebie ale czy w przyszłości może się to zmienić? Czy nie będzie traktować mnie jak beta bankomatu?

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po czym poznać że dziewczyna leci na mój hajs? Zarabiam 6-cyfrową kwotę rocznie, ona jakąś g---o pensję typową dla warszawy czyli 2000 z hakiem. Na razie płaci głownie za siebie ale czy w przyszłości może się to zmienić? Czy nie będzie traktować mnie jak beta bankomatu?


@AnonimoweMirkoWyznania: Niewinne zapytanie na mirko to początki mani przesladowczej.
Skąd ona wie ile zarabiasz? Każdej nowo poznanej rzucasz tym tekstem: Cześc bejbe, zarabiam sześciocyfrowa
  • Odpowiedz
a Ty powiedziales, ile zarabiasz, to sprawa jest prosta.


@agaja: albo ja jestem ślepy (bo nie widzę żeby OP pisał że jej powiedział ile zarabia) albo ty głupia jeśli sądzisz że nie można wybadać kto ile zarabia po tym w jakiej chacie mieszka, jeśli to drugie to przestać udzielać ludziom rad w każdym wątku jak mają żyć
  • Odpowiedz
@Instynkt: jak ktos pyta, to dlaczego mam nie odpowiadac? Bo Tobie sie to nie podoba i uwazasz inaczej? To zawsze mozesz mnie zablokowac i nie bedziesz widzial. Smialo, nie krepuj sie :)
A osoba pytajaca sama zdecyduje i tak, co zrobic.

albo ja jestem ślepy (bo nie widzę żeby OP pisał że jej powiedział ile zarabia)

"jak" oznaczac moze rowniez "jesli", nie tylko "skoro".
Nie napisal rowniez, ze tej informacji
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie chcę Cię martwić ale marne 6-cyfr na Warszawę to właśnie bieda-pensja. 100k/brutto rocznie to 8brutto/mc. Mniej niż 6 na rękę, wynajmiesz mieszkanie, zostanie 4k. Zapłacisz za leasing samochodu, zostanie 3k. 3k to akurat żeby od czasu do czasu zjeść na mieście i pojechać raz w roku do Ustki.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A co ty, w Stanach mieszkasz, że zarobki podajesz roczne? Czy chcesz się dowartościować, że hoho, 6-cyfrowa kwota? Nota bene, jeśli to 6-cyfrowa kwota, to może być równie dobrze ok. 8300 miesięcznie, czyli na rękę 5900, wcale nie tak oszałamiająca kwota, zwłaszcza w Warszawie. Naprawdę myślisz, że możesz tym zaimponować?
  • Odpowiedz
@janeeyrie: OP by napisał że 5 cyfr miesięcznie ale trochę mu do tego brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AnonimoweMirkoWyznania:
Z resztą, o czym ta rozmowa. IMHAO OP przyjechał z jakiejś mniejszej miejscowości, dostał pierwszą albo drugą pracę i wydaje mu się, że ma świat u stóp. Jeśli jesteś kawalerem to faktycznie - super, ale jeśli będziesz chciał założyć rodzinę to musisz się postarać o
  • Odpowiedz
@MlodyDziadzioSpamer: Zależy od sytuacji materialnej rodziców. Ja bym wolał żeby moje dzieci mimo wszystko chodziły do żłobka/przedszkola - może nie na pełne 8 czy 9h ale na 4-5 jak najbardziej.
Żłobki na poziomie mają naprawdę dużą 'wartość' dodaną dla dzieci - opieka psychologa, zajęcia rozwijające umiejętności, zajęcia językowe czy zajęcia socjalizujące. Takie zajęcia są prowadzone bardzo przyjaźnie, bardziej w atmosferze nauki - sam dałbym wiele za to, żeby mieć sensowne
  • Odpowiedz