Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale się #!$%@?

Klasa maturalna

Za 2 tygodnie mamy wolny dzień, polonistka zaproponowała nam 2 godziny polskiego, z czego byliśmy zadowoleni bo powtórka materiału przed maturą się przyda. Niestety nie spodobało się to naszemu księdzu.
Powiedział ze on robi z własnej kieszeni pielgrzymkę do Gietrzwałdu dla ostatnich klas właśnie w ten sam piątek o tej samej godzinie co zajęcia polskiego. Stwierdził że to chyba oczywiste że modlitwa bardzo nam pomoże i że powinnismy jechać. Na nasze obiekcje, że wolimy pójść na polski zaczął się drzeć że nasza postawa jest niedorzeczna i skończyło się na tym, że wszyscy mamy pisać #!$%@? muju pracę na 4 strony A4 XD a potem postawił jedynki wszystkim, którzy nie mieli zeszytów ( pierwszy raz od września postanowił sobie zrobic nagle lekcje :) ). A o czym lekcja?


Ja #!$%@?, a potem narzekanie, że młodzi przestają wierzyć

#katolicyzm #ateizm #licbaza #zalesie #gorzkiezale #wiara #logikaczarnychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 257
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dogard: Ksiądz czyli koleś który teoretycznie ma być autorytetem i przewodnikiem dla wiernych, ma im objaśniać Biblię itd. Poza tym spotkałem się z wieloma przypadkami patologii w klerze, jeden szczególnie blisko dotknął moją rodzinę w ciężkiej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Crowlek: w technikum, moja (100% męska) klasa była jedyną w dotychczasowej historii szkoły, która nie pojechała na tradycyjną pielgrzymkę maturzystów do Częstochowy. Też wszyscy się dziwili, przekonywali, grozili - #!$%@? po całości, nie to nie.
Ale byliśmy znani również z tego, że jako jedyna klasa, pojechaliśmy na wycieczką klasową do teatru. W niedziele wieczorem ;)
Ech, to były czasy…
  • Odpowiedz
hodzą na religię w szkole i maja przez to ból dupy. Zmusza cie ktoś?


@klaniam: rodzice pewnie, wypłakiwać się w necie łatwiej niż powiedzieć rodzicom że ma się w dupie temat.

wypisz się z religii i tyle problem rozwiązany.


@steemm: ale co mame i tate powie?!?! ;)
  • Odpowiedz
wolny dzień

2 godziny polskiego, z czego byliśmy zadowoleni


@Crowlek: zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) marnować wolny dzień na naukę polskiego. Dziewczyno, matura to bzdura, trzeba chyba naprawdę być debilem, żeby jej nie zdać, więc lepiej wykorzystać piękny, wiosenny dzień na coś innego niż siedzenie w szkole.
  • Odpowiedz