Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale się #!$%@?

Klasa maturalna

Za 2 tygodnie mamy wolny dzień, polonistka zaproponowała nam 2 godziny polskiego, z czego byliśmy zadowoleni bo powtórka materiału przed maturą się przyda. Niestety nie spodobało się to naszemu księdzu.
Powiedział ze on robi z własnej kieszeni pielgrzymkę do Gietrzwałdu dla ostatnich klas właśnie w ten sam piątek o tej samej godzinie co zajęcia polskiego. Stwierdził że to chyba oczywiste że modlitwa bardzo nam pomoże i że powinnismy jechać. Na nasze obiekcje, że wolimy pójść na polski zaczął się drzeć że nasza postawa jest niedorzeczna i skończyło się na tym, że wszyscy mamy pisać #!$%@? muju pracę na 4 strony A4 XD a potem postawił jedynki wszystkim, którzy nie mieli zeszytów ( pierwszy raz od września postanowił sobie zrobic nagle lekcje :) ). A o czym lekcja?


Ja #!$%@?, a potem narzekanie, że młodzi przestają wierzyć

#katolicyzm #ateizm #licbaza #zalesie #gorzkiezale #wiara #logikaczarnychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 257
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Crowlek: Wielkie zaskoczenie że nauczyciel stawia ocenę niedostateczną za brak zeszytu? Skoro jesteś już w klasie maturalnej to powinnaś o tym wiedziec
  • Odpowiedz
@Crowlek ale wiesz ze mozesz po prostu nie jechac? Jak konczylem technikum tez byla taka "wycieczka" i kto nie jechal mial lekcje normalnie, u mnie pojechaly tylko 2 osoby. Po jakiego wala kłócić sie z nauczycielem czy Katechetą skoro nikt nie ma prawa zmusic do wyjazdu


@Dangerziom: Tego fragmentu też nie rozumiem. U nas lata temu na wycieczki szukali chętnych po różnych klasach. Ci co zostali mieli normalne lekcje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Czesiek_God_Usopp: albo dobra, skomentuje
1. Co tu polonistka ma do rzeczy? Ona nawet z księdzem nie rozmawiała
2. To takie złe ze przez dwie godziny poświęca nam swoj prywatny czas i chce nam zrobic jakieś zajęcia?
3. Ksiadz ma olej w głowie bo na nas się wyzywa dlatego ze wolimy isc na polski niz jechac na pielgrzymkę? I według Ciebie to ze gada głupoty takie jak w spoilerze stanowią o
  • Odpowiedz
@Crowlek: A to zonk. Mieliśmy religie z siostrą i ona sama powiedziała ze nie jest od oceniania nas z praktyki religijnej. Ciekawe jak to jest, znając kościół jest gdzieś napisane na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Crowlek No to ja nie wiem o co ta inba. Skoro ksiądz was nie zmusza i ta wycieczka jest nieobowiązkowa, a do tego nikt nie jedzie no to czemu nie macie fakultetu? Ksiądz wam zabroni i zamknie polonistykę na zakrystii? XDDD
  • Odpowiedz