Wpis z mikrobloga

@ziobro2: Ludzie wam próbują wytłumaczyć jak miasto sobie z tym radzi, bo nie ma takiej możliwości, żeby KAŻDY po sobie posprzątał a wy dalej swoje XD

W POLSCE #!$%@? TO CZYSTO TYLKO TA #!$%@? WARSZAWA SYFI XDDD
@buking: widać, że mentalnie jak w lesie. Tak jest w całej polsce. Jak pozwolili na legalu piwko nad wisłą wypić, to #!$%@?, zostawimy syf. Jak by im pozwolili na czerwonym przechodzić, to by się #!$%@? pod auto.
Smutne to, że nikt nie pomyśli 'dla wspólnego dobra'....
@SmokeProspector:

To jest ta nasza stolyca? A chciałem ja w końcu odwiedzić w tym roku, wstrzymam sie do momentu wynalezienia koszy na smieci i kultuty osobistej

Bardzo nas to cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Instynkt:

O panie żeby tak teraz te wszystkie buteleczki do skupu zanieść ($$)

Zabawny fakt: często z rana po bulwarach służbom porządkowym towarzyszą lekko wczorajsi hm, aktywiści społeczni, którzy zbierają butelki/puszki właśnie w tym celu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z chęcią bym dopłacił 5zł więcej do podatku, żeby można było tam legalnie pójść się pobawić i było posprzątane. Całe miasto ma spokój bo wszyscy z osiedli #!$%@?ą z dala od zabudowań, a policja ma jeden wielki melanż pod kontrolą niż kilkadziesiąt domówek i osiedlówek w całym mieście. Czy to nie jest warte?
@ajuto00: no to pora tęczowy aniołku się obudzić i zrozumieć, że większość ludzi po sobie nie sprząta i potrzeba LAT akcji uświadamiających połączonych z wytrwałą prac służb porządkowych, żeby nauczyć ludzi nie śmiecić. postawienie czterech koszy na kilka tysięcy osób do tych lat ciężkiej pracy się nie zalicza.
osobiście jeśli ktoś zostawia butelki, puszki, śmieci w siatkach, to ok - nie mam z tym problemu, bo wiem, że to zostanie za
@InspektorDupa: Mogę tylko ubolewać nad tym, że dla niektórych moich rodaków, zwykłe zabieranie rzeczy z którymi się przyszło, jest misją nie do wykonania, że to przekracza ich zdolności manualne a przede wszystkim psychiczne.
Staram się zrozumieć ich problemy z przystosowaniem się do rygorystycznych, surowych wręcz drakońskich norm cywilizacji zachodniej, by nie #!$%@?ć śmieciami otoczenia wokół siebie, ale wybacz, człowiek słaby, czasem się irytuje jak widzi #!$%@? brudasów, którzy jak ostatnie świnie