Wpis z mikrobloga

@Al_Ganonim: @IrvinTalvanen: też mam ciągle z tym problemy, w Windows 7 było ok, 10 głupieje. Co ciekawe, jak masz ustawioną synchronizację po NTP, to może Cię dopaść z opóźnieniem, co chyba wystąpiło bo czas letni w USA wprowadzają wcześniej niż my (druga niedziela marca).
@Lipathor: @IrvinTalvanen: @PanJanKochany: @Al_Ganonim: jak macie dualboot z linuxem to tutaj jest jak to naprawić, http://www.webupd8.org/2014/09/dual-boot-fix-time-differences-between.html (należy naprawić albo w linuxie albo windowsie, NIGDY w obu naraz)

Polecam też wyłączyć automatyczną strefę czasową, bo to lubi świrować jak bierze lokalizację po IP. Ja mam tak ustawione i nigdy zegar nie ześwirował.
Pobierz p.....s - @Lipathor: @IrvinTalvanen: @PanJanKochany: @Al_Ganonim: jak macie dualboot ...
źródło: comment_Mr5iHQr6k7Y3aS2OgyU8LWTlURiwL9CL.jpg
bądź pochwalon Dobry Człowieku, nigdy nie wpadłem na to, że to wina dualboota i googlowanie nie pomagało.


@Lipathor: to akurat wina tego jak linux i windows domyślnie przechowują czas. Linux domyślnie przechowuje czas UTC i dodaje lub odejmuje godziny zależnie od strefy. Windows domyslnie przechowuje po prostu aktualny czas lokalny.