Wpis z mikrobloga

wiesz dlaczego architekci kupowali Volvo? Bo mogło robić za ekierke.


@wytrzzeszcz: Akurat od prostej formy to Ty się odwal ;) Różne marki mają stare modele, które są obecnie perełkami pod względem zachowawczych linii nadwozia - Volvo 850, MB W124, Maserati Quattroporte IV, Lancia Kappa itp. Uwielbiam te auta.
Że Volvo S80 jest kiczowato wykonane to skisłem sobie wewnętrznie


@GodSafeTheQueen: To mogłeś sobie wewnętrznie skisać, żeby nie narazić się na publiczne wyśmianie :P

Odstające uszczelki i listwy nad drzwiami, zacierające się łożyska, problemy z komputerem i ogólnie pojętą elektroniką, sterownik ABS żyjący swoim życiem, walące górne mocowanie przednich amortyzatorów, huczące tuleje wahaczy, cieknące zbiorniki paliwa... To tyle ode mnie i od mojego kolegi.

P.S. Przypomniało mi się jeszcze - słaba
@qoompel: To pozdro. Ja nie mam nic z ww. przypadłości i nigdy nie miałem żadnych problemów.
Ale wiem, że jeździ dużo zaniedbanych trupów i że 2.9 biturbo z automatem starym nie należą do najlepszych konstrukcji a na pewno do kosztownych.

Słaba Ochrona lakieru XD To jest najgorsze kłamstwo jakie mogłeś napisać.
To auto jest całe ocynkowane z elementami aluminiowymi takimi jak maska klapa.
Ja podwozie w 19 letnim aucie mam nawet
GodSafeTheQueen - @qoompel: To pozdro. Ja nie mam nic z ww. przypadłości i nigdy nie ...

źródło: comment_Rg6KIqKsvw6EYjlVrK0LyoboaDuosVfx.jpg

Pobierz
automatem


@GodSafeTheQueen: O właśnie! Słabe automaty :)

Ja podwozie w 19 letnim aucie mam nawet bez nalotu małego


@GodSafeTheQueen: Ja pisałem o ochronie LAKIERU. Nie zwróciłeś uwagi ile jeździ tych samochodów z matowym kolorem i schodzącym "klarem"? To nie może być zbieg okoliczności.

Szerokiej ości... to znaczy SZEROKOŚCI :)