Wpis z mikrobloga

  • 1
@Oskarek89 jak ja na wolnym postanowiłem przejechać pachołek, to tak mnie wybiło na nim w powietrze, że też się #!$%@?łem ( )
  • Odpowiedz
@kabzior: nie wiem gdzie wcięło komentarz, który byłem pewien, że napisałem, o tym, że masz bardzo dobre podejście, ja staram się tylko sprowokować kogoś, kto zna się lepiej, do zabrania głosu :)
  • Odpowiedz
@Oskarek89 Fajna kurtka. Wiem że na weekendzie jest moto bazar ale po co mi skóra jak nie wiem czym będę jeździł xD
Jak szukałeś skóry to pewnie nie jedną oglądałeś, są jeszcze jakieś firmy które robią dość jednolite skóry w stylu twojej? Nie takie pstre z drapakami na R1 xD
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Nie miałeś refleksji pod tytułem "czy to ma sens?". Ja po wywrotce na parkingu dość mocno kwestionowałem moje nowe hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak się nie #!$%@? to się nie nauczysz, c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MattePRL: miałem, trener powiedział bym po wypadku jeszcze zrobił kilka kołek by się właśnie nie przestraszyć bo chciałem przestać. A #!$%@? się 3 min przed końcem zajęć... dalej myśle czy chce tego, czy nie zacząć od 125 XD
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Dobrze do tego podszedł. Ja na kursie przed wyjazdem na miasto zapomniałem przy zsiadaniu wyciągnąć stopkę i motocykl poszedł razem ze mną. Gościu nie dał zero #!$%@?, kazał mi go podnieść, założyć kamizelkę z elką i od razu na miasto. Nie muszę dodawać, że byłem bardziej zestresowany niż powinienem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MattePRL: No mi się ostatnio tez złożyła nóżka i bym się #!$%@?. Ogólnie ten co mnie uczył dziś to najlepszy tam wg mnie jest. Najbardziej się przykłada itd XD jak #!$%@? to powie ze tragedia
  • Odpowiedz
@Oskarek89: To dobrze zrobiłeś, ja poszedłem do najbliższego OSK obok mojej pracy (no i tanie było). Podstawowy kurs wyglądał tak:
* To jest motocykl, jak tu odkręcisz to jedzie
* To jest ósemka, jeździsz dookoła pachołków
* Tu robisz slalom szybki ale uważaj bo za bramką wyjściową jest piasek
* Ja będę się bawił tabletem w swoim Passacie jak akat nie pojadę do domu na obiad a ty kręć, nie
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ja najpierw zacząłem na 125cm i miałem 2 gleby na mieście - także, chłodna głowa ważniejsza niż pojemność (ale mniejszy łatwiej opanować i nie zaskakuje mocą). Potem zrobiłem kat. A i od tamtej pory zero incydentów. Na moto każdy musi swoje odleżeć :P dobrze, że już pierwsze masz za sobą i nic się nie stało.
  • Odpowiedz