Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki z #wroclaw ja z pytaniem.

Szukam z moim różowym mieszkania i zastanawiamy się nad developerem DACH BUD. Poszperałem w necie i oczywiście 75% opinii to negatywy ale wiecie jak to jest. Zadowolony nie napisze a niezadowolony zawsze wyleje wiadro pomyj. Poza tym internety wszystko przyjmą.

Dlatego zwracam się do Was z pytaniem czy mieliście do czynienia z tym deweloperem? Albo może macie już kupione od nich mieszkanie? Interesuje nas inwestycja przy Waniliowej. Mieszkania mają bardzo atrakcyjne ceny (290 000 za 67M^2 - w cenie mieszkania jest miejsce w garażu) ale mnie te ceny trochę niepokoją. Nie wiem czy potrzebnie...


#deweloperka #mieszkanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 28
@ppawel: To zależy od człowieka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to mówią u nas: Głupi mieszka w centrum, a mądry na wsi.
Tłumacząc: Za jedno mieszkanie w mieście możesz postawić 2-3 domy na wsi.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mam mieszkania od Dachbudu, nie znam nikogo kto ma, ale siedzę ostatnio trochę w rynku mieszkaniowym i słyszałam niebyt dobre opinie o tym deweloperze. Ostatnio udała im się inwestycja na Wyszyńskiego i ogólnie pod względem materiałów i pod względem architektonicznym jest git. Tyle z pozytywów, bo odbiją sobie to na cenach.

Za każdym razem jak widzę ich logo, to myślę, gdzie oni żyją i jak mało ważna musi być
DACH BUD


@AnonimoweMirkoWyznania: Mieszkałem w jednym z mieszkań. Osiedle w założeniu w bardzo wysokim standardzie. Co mogę powiedzieć:
-miejsca do parkowania minimum z minimum. Normą było szukanie miejsca przez parę(naście) minut, a było to miejsce 10 km od centrum XD
-jakość wykończenia części wspólnych pozostawiała wiele do życzenia. Osiedle miało chyba 5 lat a większość płytek na korytarzu była "oderwana od podłoża" (jak chodziłeś to czułeś jak się minimalnie te płytki
@AnonimoweMirkoWyznania: Niestety opinie o dachbudzie są tragiczne nie bez powodu, szefowie opowiadali mi parę historii o jakości ich robót i sam byłem na jednej z inwestycji, na której elewacja wyglądała tak tragicznie, że aż strach. Więc szczerze nie polecam.
A tak w ogóle to niedawno sam kupiłem mieszkanie we Wro, na Jagodnie od LCcorp i wydaje mi się to całkiem ciekawa inwestycja.
SzczęśliwySeba: @pawlo896

To zależy od człowieka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to mówią u nas: Głupi mieszka w centrum, a mądry na wsi.

Tłumacząc: Za jedno mieszkanie w mieście możesz postawić 2-3 domy na wsi.


Ja teraz dojeżdżam ze wsi do pracy w mieście. Nie mam daleko, bo tylko 36 km. Dojazd 1h, powrót 1h, w sumie 2h.

20 dni roboczych * 2h = 40h

Licząc po
@AnonimoweMirkoWyznania: akurat mieszkam w budynku dach bud na pilczycach, wszystko ładnie elegancko, ale zrobione najmniejszym kosztem, w miarę jak ludzie się wprowadzają powstaje większy syf i usterki, aha i słychać jak sąsiad kicha za ścianą iiiii czuć co zostawił w toalecie, wyciągi od wentylacji nie działają prawidłowo, ogólnie budynek osiada i już mam pęknięcie ścianek działowych na łączeniu z sufitem, gdybym to mieszkanie kupiła, żałowałabym jak #!$%@?, na szczęście tylko wynajmuję.