Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki z #wroclaw ja z pytaniem.

Szukam z moim różowym mieszkania i zastanawiamy się nad developerem DACH BUD. Poszperałem w necie i oczywiście 75% opinii to negatywy ale wiecie jak to jest. Zadowolony nie napisze a niezadowolony zawsze wyleje wiadro pomyj. Poza tym internety wszystko przyjmą.

Dlatego zwracam się do Was z pytaniem czy mieliście do czynienia z tym deweloperem? Albo może macie już kupione od nich mieszkanie? Interesuje nas inwestycja przy Waniliowej. Mieszkania mają bardzo atrakcyjne ceny (290 000 za 67M^2 - w cenie mieszkania jest miejsce w garażu) ale mnie te ceny trochę niepokoją. Nie wiem czy potrzebnie...


#deweloperka #mieszkanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 28
@Yasi_Delaney czyżby sąsiadka? :p kumpel mieszka w dachbudowym budynku 5 lat i nie narzeka. Siostra mieszka rok i tez spoko. Ja od zeszlego roku i jedyne do czego sie moge przyczepić to akustyka, aczkolwiek tu tez trochę zalezy od izolacji ktora przy wykończeniu zastosujesz sobie sam na podłodze.
CzarnyEsteta: hmm znajomy ma mieszkanie z DACH-BUDu i jest zadowolony pomimo, że w niektórych miejscach płytki odpadają (ale podejrzewa, że to wina studentów :D).
Ja natomiast kupiłem ostatnio mieszkanie z legnickastreet i przy wykańczaniu już nerwica mnie bierze, bo tak szli po kosztach...

Zaakceptował: sokytsinolop

OP: @kzrr - bo mogą ;)
@pestis - napisałem, że 420 000 "nas" przerasta ;)
@pawlo896 , @ppawel - akurat kumpel się buduje w Szewcach. W sumie buduje to za dużo powiedziane. Dopiero działkę kupił. Dom do stanu surowego zamkniętego planuje doprowadzić za 300 000 +. Z tego co mówił z urządzaniem i wszystkimi pierdołami, żeby było "na gotowe" planuje zamknąć się w 600 000.
@emipk505 - dzięki wielkie za rady.
@PurpleHaze: No nie wiem jak w tym Wrocławiu ale u nas masz min. 1 hektar ziemi i do za 200 tys. zł.
Wystarczy się upierać, że się chce blisko mieszka to wszystko jest możliwe. Powiem tak, że mam do dużego miasta 20 minut drogi, a mój dom 300 m2 jest wart aktualnie ok. 300-400 tys. Działka trochę mała ale asfaltówka pod sam dom, cisza spokój, blisko do urzędu gminy (nawet na