Wpis z mikrobloga

Witam mam stronke postawiona na wordpressie, zalozylem darmowy hosting na cba i na hostingerze. Zainstalowalem wordpressa na tych hostingach no i z poziomu wordpressa probowalem dodac moj szablon - bezskutecznie. Na hostingerze nie moge si polaczyc z baza danych lubie nie mam nawet pola wyboru uzytkownika. Na cba udalo sie ogarnac skorzystalem z narzedzi duplicator i migrate wp ale tresci zostaly naspisane, js zostal zainportowany poprawie ale niestety css juz w ogole nie. Moj projwkt smiga na localhoscie odpalonym na xampie. Projekt opiera se na js, jquery, sassie, php . Co robie zle i jak wrzucic stronke na hosting aby wygladala doadnie tak samo jak u mnie na localhoscie. #programowanie #programista15k #wedev #frontend #it #wordpress
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Wyrazisty czy wszystkie pliku musza byc na tym samym poziomie zagniezdzenia? Bo wlasnie pliki wynikowe sassa czyli czysty css mam w osobnym folderze oczywiscie tez wrzuconym sna ftp hostingu. W pliku mam porobione @importy wolam jeszcze raz #webdev #frontend #wordpress ps przepraszam ze w nocy taguje ale leze w szipatlu po ciezkim wypadku komunikacyjnym o ktorym pisalem innym wpisie, spac nie moge a to
  • Odpowiedz
  • 0
@Fichtner: zacznijmy od tego, że wrzucając gotowa stronkę na hosting (tym bardziej gdzie nie ma SSH) nie wrzucaj node_modules, sassow itd. Na localhoscie powinieneś tak mieć skonfigurowanego gulpa, żeby tworzył folder dist i tam wrzucał wszystkie 'skompilowane' scssy, jsy, obrazki itd.

Dalej, sprawdź konsole. Skoro nie ma stylów, a są zalinkowane to w konsoli powinieneś widzieć z jakiej ścieżki chce zaciągnąć cssa i co mu to uniemożliwia.
  • Odpowiedz