Wpis z mikrobloga

@goferek: Swoją drogą to trochę fascynujące, w jakim matrixie żyją ludzie.
Kaczafi na każdym kroku powtarza, jakie korzyści czerpiemy z bycia w EU, nigdy nigdzie ani razu nie powiedział o wyjściu z niej, ale te mendy z PO i łżemediów konsekwentnie budują narrację, jakby chciał z niej wyjść, tylko dlatego, że krytykuje eurokołhoz.
I to działa - durny plebs to łyka jak dziwka nasienie.
@NapalInTheMorning: Rusofobia JK to najlepsza gwarancja obecności Polski w UE. Kaczyński chciałby nawet powołania armii europejskiej, a każdy kto mówi o opuszczeniu Unii, to dla niego agent Putina. Takie teksty i zachowania polityków PiS, jak ten zacytowany przez Ciebie, mają na celu zagospodarowanie elektoratu, który nie jest "euroentuzjastyczny", po to aby na tej grupie wyborców nie urodziła się żadna siła polityczna, która chciałaby realnie wyprowadzić Polskę z UE.
@Krzeslo_Komora: Nie wiem co mówi kaczafi o unii w kontekście tego że jest zajebista itp (proszę, przytocz mi jego wypowiedzi chwalące UE) . Ale wiem za to co gada telewizja rządowa, tytan intelektu Waszczykowski, ostatnio nawet ponury #!$%@? (który nazwał Tuska niemieckim kandydatem) a ci rozpoczęli antyniemiecką nagonkę, kojarząc UE z Niemcami.