Wpis z mikrobloga

@Mruvek: no jak nikogo niema w zasięgu wzroku to już wcześniej zgłasza się zapewne to, że bagaż będzie trzeba wyjąć i już chłopaki z obsługi zapewne szukają/są gotowi do szukania więc ona tutaj nic nie kręci, jak bramka jest zamknięta to jest zamknięta, nikt nie będzie kombinował dlatego, że ktoś zaspał na swój lot, tam jest mało czasu, są "sloty" czyli przedziały czasu dla konkretnego samolotu i nikt z powodu 3
@kowalzmetina: @maur: @Mruvek: @Fingerman1: @Clefairy: @Kundzio1500: @zomowiec: a ja aż tak bym nie hejtował, złapali laga jak praktycznie każdemu się w życiu przynajmniej raz w życiu zdarzyło lub zdarzy, kosztowna lekcja ale zapewne więcej tego błędu nie popełni. Na plus na pewno, ze nie próbuje zwalać tego na obsługę lotniska, obrażać ich czy robic jakiejś dramy bo jej wielkiej jutjuberki nie wpuścili na pokład a
@peetee ja #!$%@? jaki przyglup z niej xD ja to jak ostatni Janusz ostatnio siedziałem ponad godzinę pod bramką we Wrocławiu żeby wszystko było ok a bilety miałem za tylko 600pln dla dwóch osób xD