Wpis z mikrobloga

@peetee ja raz też prawie nie poleciałem bo byłem pewien że lecę pół godziny później i na spokojnie sobie wybierałem wódkę w sklepie, a skończyło się tak że musieliśmy biec a babka przy bramce dzwoniła czy nas moga wpuścić jeszcze, no i wypuścili na szczęście
  • Odpowiedz
Najlepsze podsumowanie jest na końcu jak wiesz co będzie później xD


@Mruvek: dokładnie XD

za godzinę wylatujemy, jeszcze siedzimy w maku, ale - o tutaj widać tablicę - śledzimy nasze wyloty, więc spoko

XD

czyli 3,5 tysiąca jak gdyby, no, zniknęło

XDDDDDDDDDDD

#!$%@? nie wierzę, że obejrzałem taki rakowy filmik, ale nie żałuję XD
  • Odpowiedz
@peetee: tak poza tym to ona jeszcze się chwali się, że zostawiła połowę bagażu pustą, żeby obkupić się tam na miejscu.

What an idiot! Waga bagażu to podstawowy parametr do wyrywkowej kontroli celnej, a wystarczy wziąć ze sobą kilka butelek napojów, żeby uniknąć bezsensownego przesłuchania po powrocie xD
  • Odpowiedz
@Mruvek: Też mi coś nie pasuje z tymi bagażami, w ogóle nie jestem pewny czy jest taka procedura ,że wyciągają bagaż osoby która nie weszła na pokład, przecież to trzeba wyciągnąć wszystkie bagaże, znaleźć jej bagaż po kodzie kreskowym, załadować z powrotem wszystkie bagaże, całość musi trwać ze 20min.
  • Odpowiedz
@Mruvek: A ja bym na przykład nie wiedział bo nigdy nie leciałem samolotem. I co, zatkao kakao? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie no ogarnąłbym #!$%@?...
  • Odpowiedz
@spokoj: @Mruvek: bagaż osoby która nie leci MUSI być wyjęty, nawet jak ma to spowodować opóźnienie lotu bo jest to spowodowane bezpieczeństwem, w przeszłości zdarzało się, że zamachowiec nadawał bagaż w którym była bomba a sam w ostatniej chwili nie wsiadał do samolotu, on był bezpieczny a samolot i ludzie w nim zabici, chyba te przepisy wprowadzono po Lockerbie. Bagaż bez pasażera może lecieć tylko w wypadku jak wcześniej np.
  • Odpowiedz
@Dimi: Czego byś nie wiedział jak nie leciałeś? Jakbyś był 2,5h wcześniej i chciał się dostać do samolotu, to byś dochodził do momentu w którym zatrzymuje Cię lotnisko (jeszcze nie odprawiamy, jeszcze nie wchodzimy do samolotu) a nie makdonald :D
@turok2016: Ale ona teoretycznie może wejść do samolotu o 12.59 (wtedy bagaż znajduje się w samolocie), a o 13.04 mówi, że pani stwierdziła, że już go wyjęli z samolotu -
  • Odpowiedz