Wpis z mikrobloga

@Marek_Tempe: Ooo Bukowski taki przenikliwy w wannie też się kąpiesz w ubraniu pedale?
"lol to śmieszne że człowiek je jak jest głodny, ale uchyli się przed arbuzem jeśli rzucisz mu nim w ryj"
  • Odpowiedz
@farbowanylisek: Lepsze skupienie, ale na krótki dystans. Człowiek po czasie wątpi i szuka wsparcia. Tyle ile masz determinacji w danym celu - tyle wytrzymasz. Dalej samemu będziesz krążył w kółko.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_ mądry może w pewnym momencie uśpić czujność i to wykorzystać, a głupi doprowadzi szybciej do zwątpienia. Mimo wszystko wierzę w to, że samemu można dążyć do czegoś dłużej jeśli jest się w tym samemu i bez kontaktu i dopingu/oceniania z zewnątrz
  • Odpowiedz
@farbowanylisek:

mądry może w pewnym momencie uśpić czujność i to wykorzystać,


Dlatego właśnie wybrałbym "głupszego". Każdy ma swoja definicje "głupiego" - Osobiście uznaje kogoś głupiego za zaufaną osobę.

a głupi doprowadzi szybciej do zwątpienia.

Prędzej ja jego, a on mnie postawi na nogi.

Mimo wszystko wierzę w to, że samemu można dążyć do czegoś dłużej jeśli jest się w tym samemu i bez kontaktu i dopingu/oceniania z zewnątrz.


Nic mi nie
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_ czaję Twój punkt widzenia, i w sumie tu się muszę zgodzić, że głupiemu możnaby bardziej zaufać, chociaż ja bym akurat z dwoja złego wybrał mądrego, ale mu ani trochę nie ufał. Zależy też może w jakiej sytuacji, gdyby to było coś wymagającego wysiłku, obserwacji to zdecydowanie mądry. Jeśli w miarę komfortowa sytuacja to może nawet nawet głupi
  • Odpowiedz
czaję Twój punkt widzenia, i w sumie tu się muszę zgodzić, że głupiemu możnaby bardziej zaufać, chociaż ja bym akurat z dwoja złego wybrał mądrego, ale mu ani trochę nie ufał. Zależy też może w jakiej sytuacji, gdyby to było coś wymagającego wysiłku, obserwacji to zdecydowanie mądry. Jeśli w miarę komfortowa sytuacja to może nawet nawet głupi


@farbowanylisek: Wybacz, ale w tej kwestii mamy zupełnie inne zdania.

czaję Twój punkt widzenia,
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_ w sumie tak, choć mądry prędzej rozwiąże problem wymagający użycia siły - przykładowo mądry będzie się głowić jak zbudować wózek do przetransportowania kamienia, a głupi będzie cały czas próbował go pchać. Przez unikanie wysiłku fizycznego ten mądry przetransportuje w końcu ten kamień (choć poświęci czas na myślenie), ale zostanie też z wózkiem. Także im dłużej by się było zdanym na tylko jedną osobę z tej dwójki, to mądry daje więcej korzyści
  • Odpowiedz
w sumie tak, choć mądry prędzej rozwiąże problem wymagający użycia siły - przykładowo mądry będzie się głowić jak zbudować wózek do przetransportowania kamienia, a głupi będzie cały czas próbował go pchać.


@farbowanylisek: I tu pojawia sie pytanie: Kto jest bardziej zdeterminowany, aby przenieść ten kamień.

Także im dłużej by się było zdanym na tylko jedną osobę z tej dwójki, to mądry daje więcej korzyści


Masz racje. Samemu z czasem można dość
  • Odpowiedz