Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: tego nie przeskoczysz. Masz darmowe leczenie ale nie stać nas na leczenie wszystkich chętnych więc są kolejki. Nie chce jakoś ciebie straszyć ale będziesz musiał z własnej kieszenie wyłożyć na wizyty.
@Lapidarny: Ja jestem na bieżąco, bo ostatnio sam sobie załatwialem i poszedlem na kostuchne, Boya-Żeleńskiego 100. Chirurg, ktory mnie operowal mi tam polecal, bo sa krotkie terminy i dobre rezultaty. Na wizyte u lekarza czekalem tydzien a na samo zaczecie rehabilitacji od momentu rejestracji 3tyg. Tylko, ze jak napisalem wyzej - ja mialem operacje i moze jakis wiekszy priorytet byl z tego wzgledu:P
@udgz: mi po prostu jebły plecy wiesz, bezpłatne l4 od ponad miesiąca, dzisiaj miałem wizytę w poradni urazowo - ortopedycznej, dostałem skierowanie do poradni rehabilitacji i potem mam iśćna rehabilitacje. Tyle wiem, co dalej - nie wiem. Mam jeszcze rtg to zrobienia ale musze poczekać bo dopiero mialem robione
@Lapidarny: z tym jest loteria i trzeba się wyzbyć resztek RiGCz bo to że lekarz ci napisze na skierowaniu pilne to nie znaczy, że kilkanaście osób przed tobą w kolejce też nie ma na skierowaniu pilne. Jak sytuacja nie zagraża życiu to trzeba się prosić i mieć szczęście.
@Lapidarny: Pojedz sobie na tą kostuchne i zobacz to moze Cie tez gdzies wcisna. Mi babeczka na rejestracji powiedziala "z tym skierowaniem to za tydzien wizyta u lekarza". Mialem skierowanie ze szpitala z ochojca
@Lapidarny: No niec nie poradzisz.
To co tu się dzieje z rehabilitacją to dramat. Wspólczuję ortopedom ktorzy z medycznej strony zrobią w wszystko wzorowo, a efekt nie będzie doskonały bo pacjent nie będzie miał należytej rehabilitacji w tym kraju.