Wpis z mikrobloga

Uwaga! Ogłoszenie wykopocztowe dla wszystkich uczestników zabawy :)

Z racji tego iż był długi weekend (dla niektórych nadal trwa) i pogoda się udała (z czego mam nadzieję wszyscy skorzystaliście) to jest kilka spraw:

- terminy zostają przesunięte o 3 dni, tj. listy można wysyłać do dnia 9 maja – termin ten jest stały i nie zostanie przesunięty

- w związku z tym, że listy można wysyłać o 3 dni dłużej to zdjęcia otrzymanych przesyłek można wysyłać do 16 maja

- od razu mówię, że nie warto czekać na ostatnią chwilę bo na spóźnialskich nie będę czekać i terminy są już stałe. Ewentualnie mogę zrobić wyjątek, jeśli ktoś zza granicy nie dostanie przesyłki w terminie (tj do 16 maja i nie wyśle do tego dnia zdjęcia), ale myślę, że do dnia w którym będę robić znalezisko podsumowujące wszystko powinno już dojść

- Dużo osób dostało imię + adres, bez nazwiska. W takiej sytuacji wysłaniem poleconym raczej nie wyjdzie, ale nie ma się co przejmować bo w poprzedniej edycji również takie sytuacje się zdarzały i mimo braku poleconego (ale priorytet był) wszystko ładnie doszło :)

- Kilka osób już mi wysłało zdjęcia przesyłek, wszystkie są super, ale na wszelki wypadek załączam jedno poglądowe, tak aby reszta wiedziała jak to zdjęcie ma wyglądać :)

List dla rybisiu od evenstar

- znalezisko podsumowujące pojawi się raczej nie wcześniej jak po weekendzie 19-20 maja ale nie później jak weekend 26-27 maja. 19/20 są krakowskie juwenalia, a potem mam kilka spraw do załatwienia, a nie chcę robić nic na szybko – wytrzymacie :) Będę informować wszystkich uczestników jak tylko się pojawi więc nie musicie pytać. Przy okazji tego znaleziska każdy też będzie mógł napisać swoje pomysły i propozycje odnośnie kolejnej edycji (która pojawi się w okolicy wakacji prawdopodobnie).

- Jeśli ktoś został pominięty w powiadomieniach to przepraszam z góry, uczestników było mnóstwo bo prawie 200 i mogłam się pomylić, ale starałam się wszystko 2 razy sprawdzić

- Jeśli ktoś wie, że nie napisze listu to ma okazję napisać to teraz (przypominam: bez podawania nicku, po prostu piszemy: „Nie mogę napisać listu ponieważ…” Aczkolwiek nie polecam tego bo zadbam o to by ta osoba była wiecznie tępiona na wykopie za niedotrzymanie obietnicy… żartuję ;) chyba :P Ale jakaś kara będzie na pewno. (groźny śmiech)

- Polecam podpisywanie się pod listami które wysyłamy bo w znalezisku podsumowującymi tak zostanie upubliczniona lista kto do kogo pisał więc nic nie zataicie :)

- polecam śledzić tag wykopoczta na mikroblogu, nie będzie żadnych nowości już raczej, ale warto być na bieżąco :)

I ostatnia sprawa: Jak Wam idzie pisanie listu? :D (pamiętajcie, nie podajemy pod żadnym pozorem nicku osoby do której piszemy). Wszelkie pytania można kierować tutaj bądź na gg :)

#wykopoczta

Uczestnicy: (@mateuszo wołaj resztę :))

@Destr0 @Maxia @Shaki @MaLix @NuGuns @Thanathos @Niemand @BladaDupa @Merqn @czeslavo @Sajo @Arek2991 @stekelenburg @Bukal260 @Krzysiek1203_88 @mateuszo @ManTaQue @rybisiu @Gregfield @kamdz
  • 105