Wpis z mikrobloga

Instagramowy kult ciała.

Przykładowa siatka wyświetlających mi się fot, przez 30 sekund scrollowania.
Chyba już mnie to przerosło i czas na #usunkonto. Wpisuję się ze swoją sylwetką gdzieś pomiędzy nich wszystkich, ale nie mogę już znieść tego widoku, OUT.
Wszystko musi być fit, bezglutenowe, organiczne, bio, na mleku sojowym bez dodatku cukru, z wolnego wybiegu, kolorowe gym stroje, buty do biegania, buty do trenowania, buty do srania, wymagany jogging na wakacjach, stretching na karaibskiej plaży, trener personalny, dyplom z wyższej szkoły dobrego odżywiania, masa i redukcja, redukcja i masa, jogurt naturalny z rukolą, serek wiejski, 10 litrów wody, karnet open, zapraszamy o 3 rano na wyciskanie, no siema jak tam forma, endomondo, rower, rolki, basen, siłka, trening, motywacja, fit, fitcouple, jeszcze więcej fit, polishgirl, polishboy, dziękuję bardzo!

Żale wylane. Czasem ciężko znaleźć złoty środek i nie złapać się przy tym wszystkim za głowę.
#gorzkiezale #zalesie #instagram #oswiadczenie
camerondiaz - Instagramowy kult ciała. 

Przykładowa siatka wyświetlających mi się ...

źródło: comment_zw9HLLsrKuFPAuGwgouuw2PIb4bUHtjp.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@camerondiaz: zaprzeczasz faktom, ośmieszasz się i stwierdzili to prawie wszyscy komentujący, nie będę już Ci odpisywał bo nie jestem pewien czy to głupota czy już trollujesz, dobranoc. Nie wołaj mnie już
  • Odpowiedz
@camerondiaz: ja #!$%@?łem się o to samo, więc po kilku dniach klikania "wyświetlaj mniej postów podobnych do tego" mój insta w końcu wyświetla tylko to co lubię

ilość raka który jest w "trendach" jest powalająca
  • Odpowiedz
@camerondiaz: ja szybko umrę, bo nie piję tych 2 L wody dziennie.
... a jak raz chciałem jej zrobić przyjemność (a właściwie sobie, żeby już jej nie słuchać) i wypiłem litr, to ona "ale to za szybko, nie wolno na raz, bo rozwalisz sobie nerki; musi być po parę łyków przez cały dzień... "
#!$%@?
  • Odpowiedz
@camerondiaz: Na siłownie chodze w starych znoszonych dresach ze szmaty kupionych na szmatach, w sumie to kupiłem je zeby chodzic po domu. No ale buty to mam oczojebne bo byly najwygodniejsze a szarych nie mieli
  • Odpowiedz
@camerondiaz: Polecam odcinać się od wszystkich treści, które Cię irytują, wkurzają. Sam zrobiłem ostrą czystkę na fejsie i z 800 znajomych mam około 100, z czego z 20-30 osób mógłbym jeszcze wywalić ale trzymam z sentymentu xD
Teraz jedynie fejs mi służy jako narzędzie do komunikacji ze znajomymi, a reszty treści nawet nie przeglądam.
  • Odpowiedz
@camerondiaz: W sumie to było dziwne jak osoby, które widziałem raz w życiu albo wcale nie kojarzyłem (epoka 800 znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)) składały mi jakieś długie i wymyślne życzenia xD
  • Odpowiedz
@WolfSky: no tak średnio bym powiedział z tą twoją teorią lupki.

Ja śledzę wpisy podróżnicze, kulinarne, garstkę znajomych, a wszedłem w to właśnie chyba pierwszy raz i mam co? Dupę świni? WTF? Jakieś wykresy z Googla?

Nope, u mnie to nie działa.

Edit: zjechalem trochę w dół i przejrzałem te losowe foty - jeśli 0,5% byłoby w jakikolwiek sposób powiązane z tym co obserwuję czy przeglądam to byłoby dobrze.

Więc nie
Krupier - @WolfSky: no tak średnio bym powiedział z tą twoją teorią lupki. 

Ja śledz...

źródło: comment_zX76x6jzA0XIxeE9w5tupmWuD5kfgGhi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@camerondiaz: chyba kiepskie miejsce na to wybrałaś xD Przecież tu każdy też się spuszcza. Jesteś gruby? To jesteś brzydki i masz zdechnąć bo nie pasujesz do standardów. Jedyna akceptowalna sylwetka to te co wstawiłaś w zdjęciu ;-)
  • Odpowiedz