Wpis z mikrobloga

Instagramowy kult ciała.

Przykładowa siatka wyświetlających mi się fot, przez 30 sekund scrollowania.
Chyba już mnie to przerosło i czas na #usunkonto. Wpisuję się ze swoją sylwetką gdzieś pomiędzy nich wszystkich, ale nie mogę już znieść tego widoku, OUT.
Wszystko musi być fit, bezglutenowe, organiczne, bio, na mleku sojowym bez dodatku cukru, z wolnego wybiegu, kolorowe gym stroje, buty do biegania, buty do trenowania, buty do srania, wymagany jogging na wakacjach, stretching na karaibskiej plaży, trener personalny, dyplom z wyższej szkoły dobrego odżywiania, masa i redukcja, redukcja i masa, jogurt naturalny z rukolą, serek wiejski, 10 litrów wody, karnet open, zapraszamy o 3 rano na wyciskanie, no siema jak tam forma, endomondo, rower, rolki, basen, siłka, trening, motywacja, fit, fitcouple, jeszcze więcej fit, polishgirl, polishboy, dziękuję bardzo!

Żale wylane. Czasem ciężko znaleźć złoty środek i nie złapać się przy tym wszystkim za głowę.
#gorzkiezale #zalesie #instagram #oswiadczenie
camerondiaz - Instagramowy kult ciała. 

Przykładowa siatka wyświetlających mi się ...

źródło: comment_zw9HLLsrKuFPAuGwgouuw2PIb4bUHtjp.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • 0
one są nieapetyczne, wychudzone... a gluten polecam wywalic ze względu na lepsze samopoczucie, a nie dlatego, ze modne;)
  • Odpowiedz
@camerondiaz: Najbardziej to kisne z lasek które używają mody jako pretekstu żeby pokazywać dupę na instagramie xD świece dupa jest atencja faceci klikają ale co tam.. instabloger xD fashion victim xD zobaczcie jaka mam nowa sukienkę faceci ślińcie się xD i jak zwykle w komentarzach karuzela #!$%@? - zarówno od napalonych facetów jak i nakrecajacych to kółeczko wzajemnej adoracji lasek xD o jaka cudna xD kochana a skąd ta bluzka?
  • Odpowiedz
@camerondiaz: A wyglądają tak tylko przez 5 minut o poranku odwodnieni po śnie i cardio. XD Chipsa nie zjedzą, na kawałek pizzy nie spojrzą. Radość z życia daje im tylko pałowanie się do komentarzy i like'ów na insta i fb. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA ktoś powinien napisać o tym dłuższy artykuł. Ostatnio widziałem jakąś łaskę, która zrobiła wpis o przepisie na fit ciasto - oczywiście milion sportowych tagów, ubrana w nutrition ciuchy i oczywiście absurdalnie wyeksponowane cycki na polowe ekranu xD placek gdzieś tam z tylu, boku , prawie niewidoczny. Jakiś gościu wytknal ten fakt, to go zjechali, że od kiedy to facetowi cycki przeszkadzają xD ja rozumiem, trzeba mieć to w dupie, ale
  • Odpowiedz
@Sajner: Najlepszy komentarz w tej całej dyskusji. Instagram to bardzo dobra aplikacja, jeśli potrafi się z niej korzystać i dostosować do swoich potrzeb.
  • Odpowiedz
@camerondiaz: Tu jest ciekawy artykuł na ten temat: https://aeon.co/essays/whats-behind-the-urge-to-uncover-an-authentic-self - w skrócie, ten instagramowy kult ciała to jest trochę wypadkowa tego, że ludzie chcą czuć, że mają kontrolę nad swoim życiem (zwłaszcza w obecnych czasach i oraz bardziej niepewnej przyszłości). Transformacja ciała to jest dla nich też transformacja emocjonalna lub egzystencjonalna: forma samodyscypliny, przezwyciężanie niskiej samooceny, poczucie spełnienia, samorealizacji itp. Jest też fajnie wspomniane o Baumanie i o dzisiejszym rozpadzie
  • Odpowiedz
@camerondiaz: zacznij przeglądać i udostepniac inne rzeczy to inne tresci dostaniesz. U mnie przeważają fotki powiązane ze wspinaczką bo takie treści sam czasem wrzucam i najczęściej takie przeglądam lub obserwuje. Algorytm Instagrama dobiera treści pod użytkownika i jeśli widzi że interesuje Cię crossfit i połowa ludzi których obserwujemy wrzuca takie fotki to taki typ fotek będziesz dostawała.
  • Odpowiedz
@camerondiaz: o jak kisne... Algorytm podrzuca ci to co najczęściej oglądasz i masz do niego (czyli siebie) pretensje że to same rozebrane fit-bio laski? Zacznij udostępniać treść z tagami które sama chcesz oglądać, nie lajkuj rzeczy których oglądać nie chcesz. Proste.
Witamy w Internecie!
  • Odpowiedz
@camerondiaz: Wszystko zależy od tego jakie tematy cię interesują, powiedz mi jak to jest że ja na instagramie nie dostaję tego typu propozycji. Siedzę na instagramie by czerpać inspirację do zdjęć i rysunków i głównie lajkuję profile fotograficzne i związane z ogólnie pojętą sztuką i takie propozycje dostaje (co mnie cieszy)

PS. Polecam używać opcji "See Fewer Posts Like This"

A jeśli masz w znajomych lub obserwowanych osoby które wrzucają
  • Odpowiedz
@wajdzik: ołrajt :) celem wpisu nie było uzyskanie porad odnośnie tego jakie treści wyświetla mi instagram, albo jak je usunąć, tylko zwrócenie uwagi na to, że nieustanna gloryfikacja takiej mody przeprała już dużej części osób mózgi, młodym dziewczętom zwłaszcza. Dziękuję wszystkim znawcom internetów, temat zdaje się już być wyczerpany :)
  • Odpowiedz