Wpis z mikrobloga

Instagramowy kult ciała.

Przykładowa siatka wyświetlających mi się fot, przez 30 sekund scrollowania.
Chyba już mnie to przerosło i czas na #usunkonto. Wpisuję się ze swoją sylwetką gdzieś pomiędzy nich wszystkich, ale nie mogę już znieść tego widoku, OUT.
Wszystko musi być fit, bezglutenowe, organiczne, bio, na mleku sojowym bez dodatku cukru, z wolnego wybiegu, kolorowe gym stroje, buty do biegania, buty do trenowania, buty do srania, wymagany jogging na wakacjach, stretching na karaibskiej plaży, trener personalny, dyplom z wyższej szkoły dobrego odżywiania, masa i redukcja, redukcja i masa, jogurt naturalny z rukolą, serek wiejski, 10 litrów wody, karnet open, zapraszamy o 3 rano na wyciskanie, no siema jak tam forma, endomondo, rower, rolki, basen, siłka, trening, motywacja, fit, fitcouple, jeszcze więcej fit, polishgirl, polishboy, dziękuję bardzo!

Żale wylane. Czasem ciężko znaleźć złoty środek i nie złapać się przy tym wszystkim za głowę.
#gorzkiezale #zalesie #instagram #oswiadczenie
camerondiaz - Instagramowy kult ciała. 

Przykładowa siatka wyświetlających mi się ...

źródło: comment_zw9HLLsrKuFPAuGwgouuw2PIb4bUHtjp.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@camerondiaz: Ogólnie jeśli ktoś dopracował swoje ciało do perfekcji, ale bez jakichś przegięć chudej do kości patoli to niech się chwali, co mi tam. Poza tym dlaczego nie powinniśmy być ładniejsi, bardziej wysportowani? Nie śledzę tej kategorii na insta, ale taka oczu kąpiel w realu jest zawsze lepsza od tej błotnej wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@austra: Jedno jest pewne - dbanie o siebie,
  • Odpowiedz
@tux3284: jasne, w tej sytuacji czemu nie, chodzi tylko o zachowanie zdrowego rozsądku, a o to całkiem trudno, gdy zewsząd docierają komunikaty piętnujące wspomniany kawałek pizzy, albo ten #!$%@? na punkcie butów, czy ubrań.
  • Odpowiedz
@camerondiaz: #!$%@? jak ja się cieszę, że młodość mam dawno za sobą i była fantastyczna, bo normalna. Ja bym się raczej nie nadawał do takiego towarzystwa samouwielbienia i tych wszystkich eko gówien.
  • Odpowiedz
@camerondiaz rewelacyjny ból dupy ;) sama oglądasz profile takich ludzi, lajkujesz i obserwujesz, instagram proponuje Ci tylko to, co Ci się podoba i czego sama wyszukujesz. i teraz biedna jesteś przytłoczona :D nie chcesz oglądać fit ludzi, to po prostu przestań i zacznij obserwować co innego, ja pierdziele, problemy XXI wieku

piszę to świadomy tego, że sto osób wcześniej napisało to samo, ale widzę, że to dalej za mało:)
  • Odpowiedz
@kjeller: po co napisałeś ten komentarz i po co bez sensu mnie wołasz? Różni się on czymś od poprzednich? Nie jestem ani biedna, ani przytłoczona, jedynie wkurzona tym, że właśnie problemem XXI wieku jest to, że kawa jest na mleku sojowym, a nie migdałowym. I odsyłam ponownie do moich poprzednich komentarzy, wszystko masz już wyjaśnione.
  • Odpowiedz
@meleele lupka pokazuje tylko i wyłącznie na podstawie tego co obserwujesz i co lubisz, masz nawet napisane pod każdym zdjęciem, dlaczego ig Ci je proponuje
  • Odpowiedz