Wpis z mikrobloga

Instagramowy kult ciała.

Przykładowa siatka wyświetlających mi się fot, przez 30 sekund scrollowania.
Chyba już mnie to przerosło i czas na #usunkonto. Wpisuję się ze swoją sylwetką gdzieś pomiędzy nich wszystkich, ale nie mogę już znieść tego widoku, OUT.
Wszystko musi być fit, bezglutenowe, organiczne, bio, na mleku sojowym bez dodatku cukru, z wolnego wybiegu, kolorowe gym stroje, buty do biegania, buty do trenowania, buty do srania, wymagany jogging na wakacjach, stretching na karaibskiej plaży, trener personalny, dyplom z wyższej szkoły dobrego odżywiania, masa i redukcja, redukcja i masa, jogurt naturalny z rukolą, serek wiejski, 10 litrów wody, karnet open, zapraszamy o 3 rano na wyciskanie, no siema jak tam forma, endomondo, rower, rolki, basen, siłka, trening, motywacja, fit, fitcouple, jeszcze więcej fit, polishgirl, polishboy, dziękuję bardzo!

Żale wylane. Czasem ciężko znaleźć złoty środek i nie złapać się przy tym wszystkim za głowę.
#gorzkiezale #zalesie #instagram #oswiadczenie
camerondiaz - Instagramowy kult ciała. 

Przykładowa siatka wyświetlających mi się ...

źródło: comment_zw9HLLsrKuFPAuGwgouuw2PIb4bUHtjp.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@kjeller: "nie serduszkuję takich zdjęć, nie komentuję takich zdjęć, nie klikam w takie zdjęcia i nie obserwuję takich ludzi, amen. Polecam komentarz meleele." Naprawdę ciężko przeczytać? Nie wniosłeś nic do dyskusji.
  • Odpowiedz
@camerondiaz przy lupce masz dokładnie napisane pod każdym zdjęciem, czemu ig Ci je proponuje. co masz w takim razie pod nimi napisane, skoro nie dajesz polubień i nie obserwujesz?
  • Odpowiedz
@camerondiaz: jaka agresywna. są tylko trzy opcje propozycji:
1) na podstawie obserwowanych osób
2) na podstawie polubionych przez ciebie zdjęć
3) podobne do kont, z którymi nawiązujesz interakcje
1 i 2 chyba dość jasne, jesteś bystra. 3 oznacza, że jeżeli wchodzisz na jakieś profile, komentujesz, obserwujesz, to dostajesz propozycje kont podobnych. to, co lubią i obserwują znajomi nie ma tu absolutnie nic do rzeczy! mnóstwo osób Ci już to pisało,
  • Odpowiedz
@camerondiaz: najlepsze są laski, które z wyglądu nadają się do lepienia pierogów, ale srają zajebistymi fotkami i filmikami jak ćwiczą. oczywiście zdjęcia z festiwali fit #!$%@? i wrzucanie posiłków z pełną kalorycznością pojedynczego super #!$%@? odtłuszczonego twarogu popijanego specjalną fit wodą, która ma #!$%@? sklad. Ciekawostka - woda Muszyna nawadnia w 90%, a nie ta debilka Cisowianka, która nawadnia w 60%. Ćwiczysz bez suplementacji? Powodzenia... Białe pieczywo? Nie komentuję tego...
  • Odpowiedz
@kjeller: To co w końcu biedna, przytłoczona, czy agresywna? W dużym skrócie: zdjęcia, które pojawiają się w mojej lupce widzę również w zakładce "seduszko", dokładnie tam, gdzie pojawiają się informacje, jakie zdjęcia zostały polubione przez moich znajomych i jaki czas temu. O Jezu, o Boże, czy to możliwe? Przecież kjeller z wykopu pisze, że to, co lubią i obserwują znajomi nie ma absolutnie nic do rzeczy!

CZARY!
  • Odpowiedz