Wpis z mikrobloga

Bawi mnie ta lewicowa moda na odmienianie męskich form na żeńskie gdzie tylko się da. Skoro Razem zmieniło gość na gościni (xD) to jestem ciekaw jak odmienią następujące zawody:

kierowca - kierowniczyni, kierownilożka (bo przecież nie kierownica)
reżyser - reżyserini (brzmi jak nazwa makaronu, ale niestety reżyserka też jest zajęta)

Ciekawe jakie pomysły macie Mirabelki i Mireczki ( ͡ ͜ʖ ͡)
#heheszki #lewackalogika #bekazlewactwa #raklem #rakcontent #polityka
kaczoki - Bawi mnie ta lewicowa moda na odmienianie męskich form na żeńskie gdzie tyl...

źródło: comment_niwmeNC7E7DiaLM9HOs2vqyDqDNy2yPM.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

filmiki znam, ale są bardzo celne.


@kaczoki: co jest k---a celnego w pierwszym? Nie serio, chcę jasnej i klarownej odpowiedzi. Co poza naprawdę NAPRAWDĘ c------m przykładem sofizmatu roszczenia jest w tym filmiku?
To jest po prostu ordynarne "hehe ale lewaki gUpie hehe"

drugi taki sam...
  • Odpowiedz
@kaczoki: cała rozbudowana dysputa, a wszystko można podsumować w kilku zdaniach:

Tak jak kiedyś nie było sędziny, policjantki, lekarki itd a teraz są normalne, tak kiedyś być może będzie normalna psycholożka czy kierowczyni tira. Piszę "być może" bo to zależy od LUDZI. Tylko od zwykłych ludzi. Ruchy feministyczne prędzej zajebią cały ruch zmian w zarodku niż go rozkręcą, a wyzywanie ludzi od cofniętych w rozwoju działa w tej mierze jeszcze
  • Odpowiedz
@czcigodna_maupa

"gościni" wcale nie brzmi głupio, choć może stwarzać wrażenie wyrazu niepotrzebnego, jak to bywa zazwyczaj z nowością


Bo jest. Jest niepotrzebny, niczego nie zmienia, komplikuje język i irytuje ludzi, którzy tracą czas na debatowanie tego. Dlatego jest głupie.
  • Odpowiedz
@kaczoki: to one chca byc rowne facetom czy nie? Jak tak to normalnie jak facet - kierowca. A jak nie chca byc rowne to po co ta cala hucpa? A czy samo odmienianie na zenska forme nie jest z ich strony dyskryminacja siebie?
  • Odpowiedz
  • 0
@thus a co dokładnie napisałeś? Bo po stylu wypowiedzi i innych postach wnoszę, że ani nie masz specjalnie pojęcia w temacie, ani nie jesteś zbytnio bystry, żeby szybko cokolwiek zweryfikować przede wszystkim w Quran Q&A itp.
  • Odpowiedz
@Naxster:

Tak jak kiedyś nie było sędziny, policjantki, lekarki itd a teraz są normalne, tak kiedyś być może będzie normalna psycholożka czy kierowczyni tira.


Sędzina występowała w języku polskim od dawna. To po prostu żona sędziego, tak jak królowa jest żoną króla a podstolina
  • Odpowiedz