Wpis z mikrobloga

Bawi mnie ta lewicowa moda na odmienianie męskich form na żeńskie gdzie tylko się da. Skoro Razem zmieniło gość na gościni (xD) to jestem ciekaw jak odmienią następujące zawody:

kierowca - kierowniczyni, kierownilożka (bo przecież nie kierownica)
reżyser - reżyserini (brzmi jak nazwa makaronu, ale niestety reżyserka też jest zajęta)

Ciekawe jakie pomysły macie Mirabelki i Mireczki ( ͡ ͜ʖ ͡)
#heheszki #lewackalogika #bekazlewactwa #raklem #rakcontent #polityka
Pobierz kaczoki - Bawi mnie ta lewicowa moda na odmienianie męskich form na żeńskie gdzie tyl...
źródło: comment_niwmeNC7E7DiaLM9HOs2vqyDqDNy2yPM.jpg
  • 109
@czcigodna_maupa: Feminizm to walka o równouprawnienie kobiet i mężczyzn. W islamie nie ma czegoś takiego jak równouprawnienie kobiet i mężczyzn. Ma to swoje odbicie w szariacie, ale nie tylko, także w codziennym życiu, praktykach religijnych itd. "Wasze żony są to wasze pola, uprawiajcie je, ilekroć wam podobać się będzie". I tyle, kobieta ma rolę służebną wobec mężczyzny w islamie. Jest, zdaniem wyznawców tej wiary "otoczona wyjątkową opieką". Oczywiście, istnieją kobiety które
@Dutch: Wspomniana przeze mnie wcześniej nowomowa. Coś czuje, ze Razem raczej ma tendencje do feminizowania wszystkich określeń, więc takie pewnie też nie przejdą