Wpis z mikrobloga

-Bądź w 5 miesiącu ciąży
-Jedź do Belgii do pracy przebywając 10h na polu w słońcu grzebiąc w ziemi
-Pal paczkę szlug dziennie bo poprzednie dzieci urodziły się zdrowe i to w ogole jakis spisek że palenie w ciąży jest niezdrowe
-Wróć do Polski, rodzisz
-Dziecko chore, nie żyje nawet miesiąca
-"Bóg jest niesprawiedliwy, dlaczego ja?"

( ͡° ʖ̯ ͡°) szkoda tyko dzidziusia

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #ciaza #patologiazewsi #patologia
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@msichal: a moze nie są do końca zdrowe ale ona nie jest tego świadoma bo mysli że jeśli dziecko ma wszystkie kończyny to znaczy ze jest zdrowe? Ja jej dzieci nigdy nie widziałam, nie wiem nawet ile lat mają wiec trudno mi stwierdzić
  • Odpowiedz
naprawdę mnie ciekawi jak bardzo chętny byłbyś utrzymywać kobietę która zamiast studiów wybrała rodzenie dzieci i nic nie wnosi i nigdy nie wniesie do budżetu :)


@Naxster: przecież do budżetu wnosi swoje dzieci. Nawet gdy będą one pracowały za minimalną, to i tak w ciągu swojego życia wniosą do budżetu setki tysięcy żlotych każde.

Zresztą w Polsce ponad połowa studentów studiuje na niepotrzebnych gównokierunkach, które tylko obciążają budżet, a specjalizują
  • Odpowiedz
  • 0
@einz to Twoje zdanie. Poza tym wiek dzisiejszego dwudziestolatka nie definiuje wieku matki.
@CichyGlosZTyluGlowy dlaczego usilujesz mnie podsumować nie znajac ani mnie ani mojego zdania, dodatkowo próbując mnie obrazić? Napisałabym Ci cos, co pewnie zmieniloby Twoje zdanie, ale to moja prywatna sprawa, a to tylko głupi wykop, na którym się o takich sprawach nie dyskutuje z randomowymi nołnejmami, więc napiszę tylko tyle - p--------z jak potluczony, a ja nie mam
  • Odpowiedz
@CichyGlosZTyluGlowy: to po ciul piszesz do mnie? Podsumowujesz całe społeczeństwo, które nie rodzi w wieku 17 lat w obronie 17-latek, które rodzą w tym wieku? To w końcu jak to jest z tym społeczeństwem?
A z telewizją i galeriami - kolejne pudło, przykro mi.
  • Odpowiedz