Wpis z mikrobloga

Kobiety nienawidzą prostytutek, bo te ruinują ich monopol na seks. To nie chodzi o to, że cucki łożą na nie pieniadze, bo nie każda kobieta ma swojego kaka. Chodzi o to, że każda kobieta używa swojego piźdizska jako szalenie skuteczniej karty przetargowej. Reglamentacja seksu przez kobietę daje jej ogromną władzę nad mężczyzną. I co, teraz ma zrezygnować z tego? Pozwolić, żeby mężczyźni się zaspokajali bez jej udziału? Z tego samego powodu kobiety często szydzą i gnoją męską masturbację (dziwnym trafem kobieca masturbacja jest seksowna, męska obleśna), nieraz zrównując ją wręcz do zdrady. Zobaczcie sami jak taksówkarzom #!$%@? na widok Ubera. Jak reagują agresją, zarzucają mu niezdrową konkurencję, biją, grożą i bluzgają. Analogiczna reakcja występuje u kobiet w stosunku do prostytucji, a przede wszystkim w stosunku do ich klientów. Nagle okazuje się, że można wozić (ruchać) ludzi lepiej, taniej (bez #!$%@? szajsu i wychodzenia sobie łaskawie seksu). A zarzut o nieuczciwą konkurencję? W mniemaniu taksiarzy (kobiet) to jest nieuczciwe, że uber (prostytutki) grają niezgodnie z zasadami, które to sobie taksiarze wymyślili.

Tu dochodzimy do kolejnej przyczyny, tj. jakości świadczonych usług. Księżniczka nie dość, że łaskawie dopuści do siebie mężczyznę, to wie, że jej jakość jest dość niska. Boi się, że zostanie zweryfikowana, a wtedy będzie miała problem jak powyżej.

Elementem tej wojny propagandowej jest niszczenie i ośmieszanie klientów prostytutek. Zrównianie ich do miana #!$%@?, nieudaczników, śmieci, którzy nie potrafią zdobyć "normalnej" kobiety (normalnej, czyli oczywiście takiej, która wymaga #!$%@? tańców na głowie, żeby pozwolić sobie wsadzić w kotleta). Jest to oczywiście bzdura, która ma na celu zastraszenie i ośmieszenie idei korzystania z usług div, tak by nikt nie miał odwagi i czelności publicznie o tym powiedzieć. Z doświadczenia widzę, że częściej na dziwki chodzą typowi ruchacze, podrywacze, którzy i zwykłe loszki obracają, a mają taki temperament i pewność siebie, że jak im się zachce zakisić, to po prostu idą skorzystać z bałaganu. Dziwnym trafem masa celebrytów, milionerów, gwiazd regularnie jest przyłapywana na korzystaniu z dziwek.

Zazdrość o kobiet o prostytutki jest dokładnie tym samym czym zazdrość sebastianów, gdy im na wioskę przyjadą chłopaki z innej wioski.

Dokładnie z tych samych przyczyn wiele kobiet, pomimo rzekomego wyzwolenia, jest bardzo krytycznych w stosunku do pań, które nie są prostytutkami, a po prostu lubią się walić i robią to z wieloma. "Puszczalska" jest dla nich zagrożeniem.

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #redpill
  • 57
@etherevm 1.Sa kobiety jak wielu facetów co lubią seks i go potrzebują i na dłuższą metę jak reglementuja seks to robią sobie same krzywdę
2.Jezeli reglamentacja seksem będzie za duża facet może powiedzieć adios.Wiem są faceci miękkim robienia co nawet z kobietą zostaną która ich zdradzę z innymi.
3.Sa też faceci którzy na taką reglamentacje nie reagują, testosteron zero , potrzeba seksu zero, piwnica mentalna
@etherevm: już nieaktualne.
kobiety straciły kartę przetargową od kiedy inne kobiety zaczęły się ruchać bez ślubu. niby jest to sukces wywalczonych swobód w opresyjnej męskiej cywilizacji... ale efekt uderza w nie same, bo teraz faceci nie chcą się żenić,co prasa kobieca opisuje jako niedojrzałość itp.
Ale po cholerę mężczyznom teraz żenić się, skoro bez wysiłku można zamoczyć za darmo, i jeszcze moc nie słuchać stałego #!$%@? nad uchem.
nie chcą się żenić, co prasa kobieca opisuje jako niedojrzałość itp.

@frytex2: A zauważyłeś jak mieszkanie z rodzicami jest szkalowane przez media i kobiety? Wszystko po to żeby ludzie brali kredyty i zostawali tzw. wageslaves na smyczy pracodawców.
Ostatnio jak czytałem artykuł o niedojrzałych facetach mieszkających z rodzicami, to na następnej stronie była reklama kredytu hipotecznego. Nawet się z tym nie kryją xD
@etherevm: Sama prawda. Odkąd odkryłem,że wystarczy mieć opcje zapasowe(inne dupy albo roksy) i cipka nie ma nade mną władzy,to z kobietami układa mi sie świetnie. W sumie chyba dlatego,że mam na nie #!$%@? a to je przyciąga jak muchy do gówna xD Nie byłem szantażowany seksem od wielu lat. Dziewczyna jak strzela fochami to wystarczy jej dać odczuć,że może być szybko wymieniona na inną i potulnieje. Jeśli seks nie może być
@etherevm: Dawno nie przeczytałem tekstu, który tak mocno odbiega od rzeczywistości jaką sam poznałem. Jaka zazdrość o prostytutki? To w ogóle istnieje? Reglamentowanie seksu? To domena słabych związków i interesownych bab. Częściej jednak brak chęci do łóżkowych zabaw jest spowodowana męskim zaniedbaniem i patrzeniem tylko na swoje potrzeby, no ale na wykopie piszę, więc wszystko jest winą kobiety jak mniemam.

Opisujesz zwyczajnie patologię. W żadnym zdrowym związku jaki znam takiego czegoś
@etherevm: Sama prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego się przyjęło że jak samotny facet nie ma własnego mieszkania to przegryw i niedojrzały maminsynek bo nadal mieszka u starych mimo że nie ma rodziny i nie potrzebóje XD
Robienie z mężczyzn wageslave przez banki i powtarzanie takich bzdur trawa w najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego wyśmiewanie wszelkich produktów do masturbacji facetów
Dawno nie przeczytałem tekstu, który tak mocno odbiega od rzeczywistości jaką sam poznałem. Jaka zazdrość o prostytutki? To w ogóle istnieje? Reglamentowanie seksu? To domena słabych związków i interesownych bab. Częściej jednak brak chęci do łóżkowych zabaw jest spowodowana męskim zaniedbaniem i patrzeniem tylko na swoje potrzeby, no ale na wykopie piszę, więc wszystko jest winą kobiety jak mniemam.


@oiio: sorry, ale jakie laski mają ból dupy o prostytutki i puszczalskie