Wpis z mikrobloga

@JeaDay: dopóki nie zajrzałem w dyskusje na temat switcha na wykopie, to nie wiedziałem, że siedzi tutaj tylu ekhmm (nie wiem jak to powiedzieć aby nie dostać bana).

Rozumiem, że DSy też umarły jak PSP? Masz jakiekolwiek pojęcie o Nintendo czy tylko tak #!$%@? głupoty na wykopie i myślisz, że ktoś cie weźmie za mądrego?
  • Odpowiedz
@Clefairy: DS szanuje ale. DS był jeszcze niedawno nowy i wydaje mi się że na inny target. Masz Shielda, który wydaje mi się bardzo podobnym sprzętem. Switcha nie miałem, raczej też nie kupię bo wydaje mi się on głupią drogą. Prędzej kupiłbym DSa. Jedyny plus Switcha to że to Nintendo i mogą być fajne gry. Na pw mi wyślij jak chciałeś mnie obrazić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JeaDay: no nie wiem, bo Switch jest obecnie najlepiej sprzedającą się konsolą w historii Nintendo.

PSP umarło, bo nie było gier, na Switcha będą największe nintendowskie hity - nowe, oraz te odświeżone z Wii U. To główna konsola Nintendo obecnie i na nią będą wychodzić wszystkie najnowsze gry, nie jak w przypadku Playstation.
  • Odpowiedz
@Clefairy: konsole Nintendo zawsze są dobrze przyjmowane. Może nie zawsze zawsze ale jednak maja dobre grono odbiorców. Może przesadziłem że umrze jak PSP. Nie jest to do końca przemyślany produkt, w mojej opinii. DS z małych konsol kupiłbym najchętniej. Jak się okaże za jakiś czas że gry będą spoko na Switcha i spoko będzie działać wpięcie pod telewizor wtedy nawet się zastanowię nad zakupem. Obecnie jeszcze nie pociąga mnie niczym i
  • Odpowiedz
@Clefairy: tak może brak wsparcia PSP. Był główna przyczyną. I nie niemam nic Nintendo. Nie Hejtuje też samej konsoli. Poczekam jakiś czas wtedy ocenię. Rzuciłem troszkę żartem bo moimi zdaniem powinni dać więcej gier na start aby było się czym bawić.
A Ty edytujesz posty o połowę XD
  • Odpowiedz
@JeaDay: Cos Ci sie chyba pomyliło, pamiętam raport o 70 milionach sprzedanych PSP na koniec produkcji. To dosyc dlugi proces usmiercania konsoli, moim zdaniem.
  • Odpowiedz
obecnie najlepiej sprzedającą się konsolą w historii Nintendo.


@Clefairy: są już jakieś dane na ten temat? Na vgchartz cisza, a fajnie by było porównać z Wii/DS/3DS - nie jestem pewien, czy Switch aż tak dobrze się sprzedaje, żeby mieć najlepszy start ze wszystkich. Sprzedaż w pierwszych tygodniach wszystkich konsol Nintendo raczej nie daje 1 miejsca Switchowi, to znaczy tak strzelam.

  • Odpowiedz
@Tfor: W USA miało lepszy start niż Wii (a Zelda w wersji na Switch miała lepszy start niż inne tytuły startowe Nintendo w historii, w tym Super Mario 64), w UK było z tego co pamiętam średnio. Nie wiem jak reszta Europy. W Japonii wszystko co nie ma Microsoft w nazwie wyprzedaje się na premierę.
  • Odpowiedz