Wpis z mikrobloga

@kk475: A kod w Pythonie który to odpala? Właściwie to nie napisałeś nawet jaki masz problem poza „chcę zrobić X”. Jak masz jakiś błąd przy odpalaniu, to wrzuć ten błąd i kod w Pythonie ;)

A jeśli nie rozumiesz czegoś i stanąłeś wcześnie to podrzuć linki do stron z których korzystałeś i napisz czego nie rozumiesz to Ci ktoś wyjaśni.
@morsik
Korzystam z 1 i z 2
Problem z tym, że dokumentacja do PyV8 jest znikoma i nie mam co z tym zrobić. Póki co kod w pythonie wygląda tak http://pastebin.com/V7yuWWex jednak wychodzi błąd, najprawdopodobniej ze względu na brak podanych wartości argumentów. I tu się pojawia problem, gdyż to jak je podać, to już trudno gdziekolwiek znaleźć :/
Błąd:


File "skrypt.py", line 5, in
ctxt.eval(open("jquery-1.10.2.min.js"))


JSContext.eval(JSContext, file)


eval(CContext {lvalue}, std::basicstring, std::allocator
ctxt.eval(open("jquery-1.10.2.min.js"))


@kk475: tak na pierwszy rzut oka to:

ctxt.eval(open("jquery-1.10.2.min.js"))
powinno być chyba raczej:

ctxt.eval(open("jquery-1.10.2.min.js").read())
@morsik
Ok, dodałem i wychodzi na to, że skrypt nie działa bez stronki.
Traceback (most recent call last):
File "skrypt.py", line 5, in
ctxt.eval(open("jquery-1.10.2.min.js").read())
ReferenceError: ReferenceError: window is not defined ( @ 3 : 70 ) -> ypeof define&&define.amd&&define("jquery",[],function(){return x}))})(window);

Ogólnie to zaczerpnąłem to z https://github.com/keybase/warpwallet (stronka: opis odnośnika i tu się pojawia pytanie: czy da się to zrobić tak, by ten skrypt ze stronki odpalić w pythonie?
@kk475: no jQuery to raczej nie odpalisz bez przeglądarki, bo ono korzysta z masy funkcji przeglądarki. W ogóle nie bardzo rozumiem sens tego co próbujesz zrobić… czemu chcesz to co jest na stronie odpalać w Pythonie zamiast… na stronie? :\
@morsik
Pythona umiem najlepiej, a chcę odpalić wiele instancji tego. Na szczęście udało mi się znaleźć gotową implementację na githubie, więc problem zażegnany. Ale mimo to dzięki za pomoc :)