Wpis z mikrobloga

Wszyscy tu podniecają się Tuskiem. Taka krótka pamięć i dlatego w tym kraju jest tak źle. A co z: " teraz paliwo może być i po 7 zł", synek w olt Express i Amber Gold które sobie spokojnie działało? Co z podniesionym VAT i zabraniem kasy z OFE, co z aferami zamiatanymi pod dywan, co z wchodzeniem w tyłek Angeli i żartami po katastrofie z Putinem, wszystko to nic bo go wybrali drogi raz na swoją marionetkę? Tusk na prezydenta? Serio? To jeszcze Petru na premiera i Nowak wróć? Tak wiem, już klawiatury gorące i zaraz będzie że jestem pislamistą bo ludzie mają krótką pamięć i głosują na zmianę : PiS, PO, SLD, a później płacz że źle w tym kraju. Sami to dziadostwo wybieracie. #polityka
  • 245
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nastaremilion: No tak. Biorą od zawsze, dlatego to, że PO zostawiło im prezent w postaci pewnego procenta od pit to jest nieistotne. Ważne, że PiS dokłada kościołowi jeszcze więcej, jak dało PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać jakimi idiotami są wyborcy. To co obecnie mamy, to jest konsekwencja wyborów z przeszłości, gdzie z każdym rządem pańśtwo socjalne coraz bardziej się rozrastało. No ale wszystko to wina
  • Odpowiedz
41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej


@steven44: NO TERAZ TO MAMY PRZEMYŚLANĄ POLITYKĘ ZAGRANICZNĄ NA PEŁNEJ K----E ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A co z: " teraz paliwo może być i po 7 zł"


Nic? Nikt nie odmawia tego, że Tusk jest cynikiem. Jak chyba każdy wysoko w polityce.

synek w olt Express


No
  • Odpowiedz
@elcede: ja dobrze pamiętam, z jednej strony dobrze że ten szkodnik jakim jest Tusk nie jest w polskiej polityce, z drugiej szkoda że przynosi nam wstyd za granicą i pośrednio też może szkodzić Polsce swoimi decyzjami, jak przyjmowanie emigrantów.
  • Odpowiedz
@elcede: rozwala mnie to, nie tylko wykop, różne grupki polityczne na fb to samo, jak ludzie zaczęli n---------ć na PIS to robili memy "ho ho tusku wróć" dla beki, a teraz sami zaczęli w to wierzyć i plują na obecny rząd (zresztą słusznie), mimo że wcześniej na kijach by w------i całe PO z kraju.

Myślałem że to domena starych ludzi, głosowali na PO, mieli p--------e, a to zagłosujemy na PIS. Teraz wieszają na nim psy to zagłosują znowu na PO w najbliższych wyborach i taka karuzela s----------a. Ale nie, młodzi, wykształceni, 15k programiści jak i inne elitarne internetowe społeczności też nagle zapomniały na co albo na kogo napieprzały kilka lat temu.
Ile było znalezisk na głównej jak Tuskowi wyliczali koszt prywatnych lotów do domu samolotem rządowym czy innych wybryków, teraz zamiotą to pod dywan i mówią że 300k na miesięcznice warte szubienicy czy coś, mimo że tamten rząd robił dokładnie to samo.

Zmieniają się tylko ryje i nazwy afer, a mówienie że jedna partia z-----a mniej od drugiej i traktowanie tego jako argument za głosowaniem jest logiką typową dla chlewu
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@FireDash byliśmy w dobrych stosunkach? A Nord stream to co? A brak wraku to co? Wszyscy nas dymali: Niemcy i Eu i Rosjanie i USA a my się tylko uśmiechaliśmy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@hellgihad ale oni nie zrobili wiochy tylko specjalnie robią zamieszanie. Kaczyński dobrze wiedział że Tusk wygra dlatego wyskoczyli w ostatniej chwili z kandydatem i to jeszcze z PO żeby była jeszcze większa afera. Może to głupie że się powołam na ucho prezesa ale tam było dobrze powiedziane : reformę szkolnictwa wprowadził pis ale jej wdrożenie w życie spadło na władze lokalne i to one mają problem i to najpierw nas nich
  • Odpowiedz
Ty przypomnij lepiej afery hazardowe, stadionowe, drogowe stoczniowe


@elcede: No to może ty przypomnij, ja tam czekam na sprawy sądowe i skazanie winnych. Nie ma? Tak samo jak widzę listę afer PO-PSL "wprowadzenie GMO do Polski" -> ktoś kto to tworzył jest kompletnie oderwany od rzeczywistości.

Mam dość p---------a o emocjach (zdjęciach Tuska, zegarkach, likwidacji OFE itd.) więc dawaj fakty albo kończ temat
  • Odpowiedz
@elcede: masz plusy z moich wszystkich multikont ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak mnie to irytuje, że większość ludzi patrzy na świat dualistycznie, albo PiS zły i bezkrytycznie każda ich ustawa jest zła a PO dobre i ich ustawy dobre, albo odwrotnie. Nosz to się nigdy nie skończy. Nikt nigdy świeży nie wejdzie do polityki, bo Polacy nadal będą głosować na te dwie ...jowe partie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@FireDash mówisz o tym pewniaku który pozamykał sklepy z dopalaczami bez przepisów albo uwalił automaty do małych wygranych i wstawił je do kasyn kolegów?
  • Odpowiedz