Wpis z mikrobloga

Wszyscy tu podniecają się Tuskiem. Taka krótka pamięć i dlatego w tym kraju jest tak źle. A co z: " teraz paliwo może być i po 7 zł", synek w olt Express i Amber Gold które sobie spokojnie działało? Co z podniesionym VAT i zabraniem kasy z OFE, co z aferami zamiatanymi pod dywan, co z wchodzeniem w tyłek Angeli i żartami po katastrofie z Putinem, wszystko to nic bo go wybrali drogi raz na swoją marionetkę? Tusk na prezydenta? Serio? To jeszcze Petru na premiera i Nowak wróć? Tak wiem, już klawiatury gorące i zaraz będzie że jestem pislamistą bo ludzie mają krótką pamięć i głosują na zmianę : PiS, PO, SLD, a później płacz że źle w tym kraju. Sami to dziadostwo wybieracie. #polityka
  • 245
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@NapalInTheMorning premier nie powinien. Ale widać na przykładzie firm sprzedających dopalacze to i tak to robił. Ale tam gdzie było zagrożenie dla interesów jego kolegów a nie obywateli
  • Odpowiedz
@elcede: kłamiesz i kręcisz, a tłumaczono wiele razy - młody Tusk świadczył usługi zlecone dla OLT Express, nie ma w tym nic dziwnego ani nielegalnego - nigdy nie był ich pracownikiem.

Reszta to bzdury i manipulacje, w najgorszym wypadku niezręczność, jak z tym samolotem.

Kradzież w biały dzień pieniędzy z OFE


@Straszak01: coś ci konkretnego ukradli? Bo to, że to był trik ratujący budżet to jedno, ale fakt, że to
  • Odpowiedz
@elcede: Firedash napisał o pseudo rozdmuchanych aferach PO, a chyba już zapomniał o tym ŻE DUDA JADŁ KIEŁBASĘ W POST XD. A neuropka plusuje. Polsko polska wojenka odcinek milion.
  • Odpowiedz
@elcede: jak się wsłuchasz w taśmy z afery podsłuchowej to usłyszysz nieco więcej niż #!$%@? dupa i kamieni kupa. Jak masz info, że syn Tuska pracował w AG - leć do komisji. Jak boli cię zdjęcie, zatrzymanie w kadrze 1/200 sekundy to tylko potwierdza, że kierujesz się emocjami a nie faktami. Skoro twierdzisz, że to są fakty a nie emocje - szkoda, że obecny rząd tego nie udowodnił w ciągu 15
  • Odpowiedz
@AtoMan: Kto siedział w takich prawnych sprawach wiedział, że musi iść do urzędu z papierem, żeby pieniędzy nie zabrali A reszta, która się na tym nie zna i nie wiedziała o co chodzi została pieniędzy pozbawiona. Trik? Moze i trik ale według mnie niezbyt fair. Oni już tej kasy nie zobaczą.
  • Odpowiedz
@elcede: dobry post, ale zleciała się armia neuropy i obrońców wybawiciela Polski xDDDD #!$%@? przez neurope o rozpadzie państwa mnie rozwala po całości, od 89' rozmontowali państwo całkiem bo takie patologie na przestrzeni 20stu paru lat co są u nas to raczej nie ma w żadnym kraju, ale przecież jak Tusk wróci to w Polsce nagle zapanuje sprawiedliwość nie będzie wałków kolesiostwa xD w co wy wierzycie ludzie PO dzieliło i
  • Odpowiedz
@FireDash: chyba coś ci się pomyliło.

Lista 42 sukcesów koalicji PO-PSL:

1) Afera taśmowa

2) Afera hazardowa

3) Afera wyciągowa

4) Afera stadionowa

5) Afera autostradowa

6) Afera stoczniowa

7) Afera AmberGold

8) Afera Elewarru

9) Afera z informatyzacją MSW

10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru

11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek
  • Odpowiedz
@FireDash: Polecam sobie poczytać czy to tylko zegarek #ediz4content
@elcede: Dlatego mnie to przeraża. Po wczorajszych wydarzeniach - "Ale kaczorowi pociśnęli", "Kaczyński zaorany" a tak naprawdę w imie wyższych słupków zrobili po raz kolejny cyrk z sejmu. Nikogo tam nie zastanowiło dlaczego tylo PO, Nowoczesna PO i PiS przekrzykiwali się przy mównicy. Tylko PSL i KUkiz zachował się normalnie. Oni rozgrywają Polaków jak małe dzieci. 8 lat PO - 8
  • Odpowiedz
@elcede: Bo Polacy są jak rybki, zapominają jak byli ruchani w dupe. Tym sposobem dwie złodziejskie partie zamieniają se ze sobą co wybory i łoją nas jak chcą. Prawda jest taka, że i z tej i z tej strony jesteśmy ruchani, a ludzie zamiast sie zjednoczyć i wpuścić kogoś nowego do rządu to plują na siebie jadem w imie złodzieji, dla których są tylko dolarkami.
  • Odpowiedz
PO nie robiło z kraju państwa wyznaniowego, nie pompowało kasy w kościół,


@nastaremilion: no jak #!$%@? nie?
Mieli DOKŁADNIE TEN SAM KONKORDAT, te same zasady finansowania z budżetu dla KRK i 8 lat na rozwiązanie tego, a ile zrobili dla "świeckiej Polski"? Okrągłe ZERO.

Nie rób z nich piewców świeckości, bo palcem nie kiwnęli, żeby skończyć z drenażem podatkowym Watykanu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@AtoMan a dobra przepraszam. Nie pracował w olt a jedynie wykonywał dla nich usługi i brał kasę. Nie mowilem, że to jest nie legalne ale Tusk musiał coś wiedzieć bo nie wierzę że jego współpracownicy jak dostali info, że coś źle szykuje z firmą od której syn przełożonego bierze kasę to nie przyszli go ostrzec. A no faktycznie z tym samolotem to niezręczność bo było losowanie wśród mieszkańców Trójmiasta kto będzie ciągnął
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mexi no wiesz słyszałem tam też, że Nowak boi się kontroli krzyżowej firmy swojej żony, że rostowski przeszkadza i trzeba go usunąć, że robimy loda Amerykanom i nic z tego nie mamy i inne ciekawe rzeczy.
  • Odpowiedz
Czy ja napisałem że PiS lepszy? Też kradnie, obsadza debilami ważne stanowiska i w dupie ma prawo. Jedni i drudzy tacy sami.


@elcede: no właśnie nie, bo PiS jest znacznie gorszy pod każdym względem.
  • Odpowiedz
Wszyscy tu podniecają się Tuskiem.


@elcede: Nikt się tutaj nie podnieca Tuskiem poza kilkunastoma mordkami z #neuropa, z których duża część robi kariery w młodzieżówkach partyj "liberalnych" i wklejają tutaj swoje sztabowe litanie i elaboraty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mexi @mexi no wiesz słyszałem tam też, że Nowak boi się kontroli krzyżowej firmy swojej żony, że rostowski przeszkadza i trzeba go usunąć, że robimy loda Amerykanom i nic z tego nie mamy i inne ciekawe rzeczy.
Każde zdjęcie to zatrzymany w czasie fragment sekundy. A co powiesz o filmie na którym czekając na ciała ofiar na lotnisku Bronisław Komorowski się dobrze bawi żartyując? Obecny rząd tego nie wyjaśni bo gra tym
  • Odpowiedz
@elcede: Ale zdajesz sobie sprawe, że obecny rząd nie zmienił na lepsze absolutnie #!$%@? niczego? :) no chyba ze dalsze rozdmuchiwanie systemu socjalnego ktoś uważa za sukces... no wiec zmian na plus jako takich nie ma, a na minus.. nie chce mi sie rozposywać więc skrótowo: rozjebywanie armi przez Antka, nepotyzm jeszcze wiekszy niż był, jesteśmy niepoważnie traktowani w Europie- dyplomacja leży, część krajów pewnie poparła Tuska na złość Kaczemu :)
  • Odpowiedz