Wpis z mikrobloga

Wszyscy tu podniecają się Tuskiem. Taka krótka pamięć i dlatego w tym kraju jest tak źle. A co z: " teraz paliwo może być i po 7 zł", synek w olt Express i Amber Gold które sobie spokojnie działało? Co z podniesionym VAT i zabraniem kasy z OFE, co z aferami zamiatanymi pod dywan, co z wchodzeniem w tyłek Angeli i żartami po katastrofie z Putinem, wszystko to nic bo go wybrali drogi raz na swoją marionetkę? Tusk na prezydenta? Serio? To jeszcze Petru na premiera i Nowak wróć? Tak wiem, już klawiatury gorące i zaraz będzie że jestem pislamistą bo ludzie mają krótką pamięć i głosują na zmianę : PiS, PO, SLD, a później płacz że źle w tym kraju. Sami to dziadostwo wybieracie. #polityka
  • 245
  • Odpowiedz
@larvaexotech: No widzisz, a ja go traktuję jak Janusza, który dużo gada, ale w rzeczywistości nie byłby w stanie przejąć pełnej władzy. Czasami może rzucić jakiś fajny życiowy pomysł, ale to byłaby też władza łykający głupoty związane z GMO, szczepionkami i narzekaniem na żydowskie korporacje.
Cieszę, że chociaż nie wymieniłeś tego pajaca Korwina, bo choć ostatnio na niego głosowałem, bo było mi go trochę szkoda, to teraz upadł już na samo
  • Odpowiedz
@FireDash: bosh jakie głupoty: wczesna edukacja dobra? Moja żona uczy klasę która zaczynała naukę w wieku 6 lat i sobie nawet nie wyobrażasz jak jest ciężko tym dzieciakom.
Inwestycje to była tylko dobra okazja dać zarobić znajomkom.
Nie jesteśmy nauczeni ciężkiej pracy według Ciebie? Hmm to ciekawe czemu w UK zakładamy tyle firm, czemu Polak za granicą często jest uważany za bardzo dobrego i pracowitego pracownika, dlaczego Niemcy się kłócą i
  • Odpowiedz