Wpis z mikrobloga

Wszyscy tu podniecają się Tuskiem. Taka krótka pamięć i dlatego w tym kraju jest tak źle. A co z: " teraz paliwo może być i po 7 zł", synek w olt Express i Amber Gold które sobie spokojnie działało? Co z podniesionym VAT i zabraniem kasy z OFE, co z aferami zamiatanymi pod dywan, co z wchodzeniem w tyłek Angeli i żartami po katastrofie z Putinem, wszystko to nic bo go wybrali drogi raz na swoją marionetkę? Tusk na prezydenta? Serio? To jeszcze Petru na premiera i Nowak wróć? Tak wiem, już klawiatury gorące i zaraz będzie że jestem pislamistą bo ludzie mają krótką pamięć i głosują na zmianę : PiS, PO, SLD, a później płacz że źle w tym kraju. Sami to dziadostwo wybieracie. #polityka
  • 245
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elcede: Dotyczył wysokich podwyżek w akcyzie, do których nie doszło.
Na etat i jedyne powiązanie jakie jest jego z tą sprawą to nazwisko to samo co premier.

argument w stylu a PiS to...

Wyjaśniłem że się mylisz w sprawie Tuska oraz AG i podałem przykład który jest dużo większym, nadal nierozwiązanym
  • Odpowiedz
@FireDash: pompowane na siłe to były duperele, ale dzięki "obiektywnym" mediom. Kolega w tym wpisie nie dopisał wałków na autostradach, czy zarznięciu polskich stoczni (niby UE zabroniła państwowej pomocy, a niemcy i holendrzy mogli?). Więc daruj sobie tą propagandę, bo ludzie pamiętają i twoje zamydlanie oczu działa na takich co, by chcieli by było jak piszesz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Greg36 dotyczyło podwyżek które wytrzymał tylko dlatego bo były wybory a póki wyborach już można się z ludźmi nie liczyć. Tu nie chodzi o ceny a podejście do obywatela. Ale Ty tego nie zrozumiesz bo to Twój guru i jak by źle nie było to zawsze jest lepiej niż jak by rządził ktoś inny. Dla mnie nie ma różnicy czy dyma nas PiS, po, SLD, czy PSL. Polacy zachowują się jak
  • Odpowiedz
@Pan-Zly a co było w Amber Gold wina Tuska? Że prokuratura nie zadziałała?
OFE? To nie były pieniądze ludzi w momencie wpłaty. Tak samo jak w ZUS.
Afera podsłuchowa? Jakie rzeczy z niej wyszły poza kilkoma słowami prawdy i osmiorniczkami?
  • Odpowiedz
dotyczyło podwyżek które wytrzymał tylko dlatego bo były wybory


@elcede: Fakt jest że do żadnych podwyżek nie doszło więc co to za argument?

Ale Ty tego nie zrozumiesz bo to Twój guru i jak by źle nie było

Jest obecnie gorzej niż za rządów Tuska, podałem na to argumenty i zdementowałem twoją dezinformację bądź
Greg36 - > dotyczyło podwyżek które wytrzymał tylko dlatego bo były wybory

@elcede...

źródło: comment_ucPaBl8bxfuWxhrBA5Yqgt0eURh8Hdx1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@elcede: jest tak, bo ludziom w mediach sie pokazuje non stop PO/PiS, jak nie ma zadnej alternatywy to tak będzie do usranej śmierci, przecież pisowcy teraz nie będą krzyczeć, że jest źle, tak jak za PO peowcy xD
  • Odpowiedz
@FireDash: ja bym jeszcze dodał: dociskanie śruby z podatkami, niespełnione obietnice (obniżka podatków) amber goldy, no i wisienka na torcie ktora otworzyła pisowi szansę na realną władzę: chęć sprowadzenia imigrantów do pl
  • Odpowiedz
k---a czy Ty zrozumiesz że ja piszę nie tylko o po ale i pis. A Sikorski to mówił będąc ministrem w rządzie Po.


@elcede: mnie nie obchodzi czy to o pis czy to o po,kłamstwo to kłamstwo. Napiszesz 15 takich kłamstw i wyjdzie że pis taki super. Sikorski będąc ministrem w rządzie PO mowił o tym jak działał pis. NIE MOWIŁ O CIĄGNIĘCIU LASKI W KONTEKŚCIE POLITYKI PO. NIE MOWIŁ
  • Odpowiedz
@elcede: Następne wybory wygra PO po ich rządach wygra PiS i tak do usranej śmierci PiS - PO - PiS - PO - PiS - ... Polacy to idioci, nawet jak do władzy dojdzie inna partia będzie to jakaś popłuczyna po PiS lub PO i z tymi samymi mordami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@amath podałem dwie rzeczy zakończone raz dwa o których pamiętałem ale takich jest więcej. Za rządów po nałożono na Rosję embargo? Co zrobił rząd? Pewnie pomógł w jakiś sposób rolnikom. Może zliberalizował przepisy odnośnie produkcji cydru aby można było coś zrobić z jabłkami? No właśnie.
  • Odpowiedz
@elcede: PO nienawidziłem i nienawidzę, ale zapomniałeś o przeprowadzeniu nas suchą stopą przez kryzys oraz rozbudową sieci autostrad z 1000 do 3500 km. Obecnie pomimo dość dobrej koniunktury prawie wszystkie przetargi na drogi stoją w miejscu. Inwestycje też za PO jako tako się trzymały, obecnie wszystko spada na łeb na szyję, mimo że kryzysu w Europie już nie ma. Często cytowane zdania z taśm są tak naprawdę powyrywane z kontekstu,
  • Odpowiedz