Wpis z mikrobloga

Wszyscy tu podniecają się Tuskiem. Taka krótka pamięć i dlatego w tym kraju jest tak źle. A co z: " teraz paliwo może być i po 7 zł", synek w olt Express i Amber Gold które sobie spokojnie działało? Co z podniesionym VAT i zabraniem kasy z OFE, co z aferami zamiatanymi pod dywan, co z wchodzeniem w tyłek Angeli i żartami po katastrofie z Putinem, wszystko to nic bo go wybrali drogi raz na swoją marionetkę? Tusk na prezydenta? Serio? To jeszcze Petru na premiera i Nowak wróć? Tak wiem, już klawiatury gorące i zaraz będzie że jestem pislamistą bo ludzie mają krótką pamięć i głosują na zmianę : PiS, PO, SLD, a później płacz że źle w tym kraju. Sami to dziadostwo wybieracie. #polityka
  • 245
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@karpadoor obojętnie na kogo byle nie na tych co już byli, są umoczeni w układy, którzy byli przy okrągłym stole. Tylko u nas tacy kandydaci się nie przebiją bo uwielbienie dla jednej albo drugiej kaczki jest za duże.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@rzep kolejna argumentacja : bo PiS. A ta dyplomacja taka super że zaraz położą drugą rurę na skórę Bałtyku. czekam tylko chwili kiedy Tusk na emeryturę pójdzie do spółki zarządzającej tą rurą.
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji no to k---a co ma z tym po wspólnego xD i ty nazywasz ludzi idiotami, pokaż mi te statystyki z 8 lat po, ile kasy dzięki nim dostał kościół i na co wydal. a stare baby które miałyby niby odliczac 0.5% na kościół i tak im przekazuje swoje głodowe renty
  • Odpowiedz
@elcede: Nie "bo PiS". Jak widzisz na każdy argument odpowiedział niezależnie od PiSu, czasem tylko dodałem nawiązanie do tego co PiS robi obecnie.

Ani Tusk, ani PO nie byli idealni. Sam na nich już od dawna nie głosowałem. Ale to co robiło PO wraz z Tuskiem, to było nic w porównaniu do PiS.
  • Odpowiedz
@nastaremilion: Co mnie obchodzi 8 lat rządów, skoro istotniejsze jest to, co zrobili na sam koniec z odpisem. Gdyby PO nie była pro kościelna, to zlikwidowałaby i fundusz kościelny i nie gadałaby z kościołem na temat odpisu podatkowego. Skoro natomiast poszli mu na rękę i dali mu 0.5% do odpisu zostawiając tę decyzje na lata, to pokazuje, że PO także było partią konserwatywną. Patrzyli przychylnie w stronę kościoła, ale nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@rzep ale jak po mieszało w TK to była cisza. Ile rzeczy nie wyszło na jaw? Gdyby nie taśmy to nic byśmy nie wiedzieli. A pendolino? Firma co ja produkowała we wszystkich krajach gdzie je sprzedawała na sprawy o korupcję tylko nie w Polsce. Bo pewnie u nas korupcji nie ma :-P. Pracowałem jako handlowiec na styku firma prywatna - > firma państwowa i pracowałem też w państwowej firmie. I wiem
  • Odpowiedz
  • 3
Można nawet szerzej - czy państwo powinno interweniować w działania firmy zanim pojawią się dowody, że nie działa ona na uczciwych zasadach?

@NapalInTheMorning masz na myśli jak zrobił to Tusk zamykając uczciwie działające biznesy podczas afery dopalaczowej bez wdrożenia stosownych przepisów?
  • Odpowiedz
PO nie robiło z kraju państwa wyznaniowego, nie pompowało kasy w kościół, nie w---------o się w medycynę uznając Biblię ponad wiedzę medyczną, nie robiło idotycznych reform jak ta w szkolnictwie i w służbie zdrowa


@nastaremilion: W ogóle nic nie robiło. I o to się rozchodzi.
  • Odpowiedz
@elcede: Dojdzie Tusk do władzy to Polacy się pocieszą z rok, dwa lata. Potem coraz częściej zauważą jakieś nowe afery, kolesiostwo i już będzie hejt na Tuska. Po tym czasie już ludzie zapomną o grzechach PiS

"Hurr, durr tak wam przeszkadzało, że Duda podpisywał wszystkie ustawy, zobaczcie co teraz jest"
"Beata wróć :("
"Za PiSu tego nie było
Tommy__ - @elcede: Dojdzie Tusk do władzy to Polacy się pocieszą z rok, dwa lata. Pot...

źródło: comment_qZB95Gvx5HRcILv3Pqe5CumA6w83cRE1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@elcede

A pendolino? Firma co ja produkowała we wszystkich krajach gdzie je sprzedawała na sprawy o korupcję tylko nie w Polsce.

Widzisz? Piszesz kolejną popularną bzdurę, kłamstwo nie mające żadnych dowodow. Typowy fake. Ile jeszcze takich zmyślonych głupot było?
  • Odpowiedz
raz Tusk jest dobry a Kaczyński zły. Po następnych wyborach będzie odwrotnie i tak do usranej śmierci


@adrian43: to jest takie głupie, że szokujące jest to iż 700 osób to zaplusowało. Jak wy możecie nazywać lemingami innych skoro prezentujecie tak niski poziom? Żaden myślący człowiek nie zagłosuje na Kaczora i nawet fakt ze ludzie już nie zagłosowali po raz 3 na PO (co nie jest szokiem, nigdy żadna partia nie
  • Odpowiedz
@MamaIKillTheMan: kogo nazywasz lemingiem. w życiu nie głosowałem na pis czy po czy inne tego typu partie. mówisz ludzie nie zagłosuje? zobacz kto będzie rządził po następnych wyborach. pis, po albo nowoczesna czyli nic się nie zmieni dalej to samo.
  • Odpowiedz