Wpis z mikrobloga

Rozmawiam z mamą na temat matury, którą zdaję w tym roku. Mówię jej z czego się teraz przygotowuję, jak mi idzie nauka, a mama nagle "no cóż mam Ci powiedzieć, odwróciłas się od Boga to sama zobaczysz jak ci pójdzie "
Ehhh, przyłączam się do grupy osob którzy maja rodzicow dewotów ()

#gownowpis #logikarozowychpaskow
  • 68
  • Odpowiedz
  • 102
@Crowlek tydzien przed daj na msze zeby batman dorzucil troche czarów z ambony. Nie zapomnij tez dac po otrzymaniu wyników ze tak dobrze poszlo.
  • Odpowiedz
@Crowlek: jak będziesz chciała się zemścić, to polecam siebie. Zrobię Ci dziecko i ucieknę z cygańskim cyrkiem w świat, a Ty zostaniesz sama z gówniakiem. Dopiero wkurzysz rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Crowlek: ja zawsze zazdroszczę tym religijnym bo im się wszystko udaje, wystarczy że się pomodlą. Kumpel z liceum nic a nic się nie uczył ale modlił się o zdaną maturę dużo i na egzaminie strzelał i zdał na 100%
  • Odpowiedz
@Crowlek: moja matka przeszła już na inny etap, po prostu udaje, że nigdy tego nie powiedziałem i udaje że wszystko jest ok. Jedynie co to strzela focha jak przyjeżdzam do domu i nie chce iść z nimi do kościoła. Tłumaczy się tym, że to nie ważne w co ja wierzę, ale to, że ona zobowiązała się wychować mnie w wierze (jaki #!$%@? loophole w chrzście, niby masz wolną wole, ale w
  • Odpowiedz