Wpis z mikrobloga

Rozmawiam z mamą na temat matury, którą zdaję w tym roku. Mówię jej z czego się teraz przygotowuję, jak mi idzie nauka, a mama nagle "no cóż mam Ci powiedzieć, odwróciłas się od Boga to sama zobaczysz jak ci pójdzie "
Ehhh, przyłączam się do grupy osob którzy maja rodzicow dewotów ()

#gownowpis #logikarozowychpaskow
  • 68
  • Odpowiedz
@yorrick to samo u mnie xd jak raz zasugerowałem ateizm to matka wpadła w rozpacz i babcie wolała, a babcia mi wtedy tłumaczyła że nikt normalny nigdy nie wyrósł z ateisty xd
  • Odpowiedz
@Crowlek Może spróbuj filozoficzno - naukowych rozmów i rozkmin z rodzicami, podsun im jakieś filmiki i książki. Ja tak robiłam i mój tata przekonwertował się na ateizm wraz ze mną, mama w miarę też.
  • Odpowiedz
@reptylian: mój tata nie umie pojąć umysłem jak można nie wierzyć. Serio. A mama twierdzi, że woli muzułmanów od ateistów, bo przynajmniej wierzą w swojego boga. Także ten. Wolę mieć spokój i udawać.
  • Odpowiedz
@yorrick nie sądzisz że to jakaś patologia, że chłop 30 lvl musi udawać że chodzi do kościoła? To jakaś mocno #!$%@? akcja, że starzy nie potrafią zaakceptować czyjegoś zdania i trzeba udawać. Ja boję się że moi rodzice prędzej przestaną się do mnie odzywać niż zaakceptują mój ateizm. :(
  • Odpowiedz