Wpis z mikrobloga

Spotykam się z dziewczyną od 6 miesięcy, ja 24 lvl, ona 22. Wiadomo, pora już na kolejny etap. Wczoraj spytałem się jej ile wcześniej miała partnerów w łóżku. Zapytała się jakie to ma znaczenie, odpowiedziałem, że spore skoro mamy być razem. Powiedziała, że przeszłość się nie liczy i nie mam prawa(!) jej się o to pytać i myślała, że kocham ją za to kim jest, a nie kim była.

Ogólnie trochę mi to śmierdzi, przeczuwam że, w przeszłości mogła prowadzić rozwiązły tryb życia (3+ partnerów).

#zwiazki #s--s #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #feels

Powinna mi powiedzieć ile wcześniej miała partnerów seksualnych?

  • Tak 54.7% (1695)
  • Nie 45.3% (1404)

Oddanych głosów: 3099

  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sezamus: Przyjmując poglądy jakie reprezentuje tutaj większość:

Jak kobieta chce zrealizować fantazję by przeleciało ją naraz trzech murzynów i zachować to w tajemnicy.

To dokładnie ten sam czyn może uczynić z niej skończoną k---ę i nieskazitelną
  • Odpowiedz
@kamoku: moim zdaniem masz rację. Masz prawo wiedzieć czy dziewczyna nie zaliczyła połowy osiedla a to jaka dla ciebie liczba partnerów jest ok lub nie zależy tylko i wyłącznie od twojego zdania.
  • Odpowiedz
"@Kampala: Tylko myślę, że ilość partnerów seksualnych (nie związków, miłości) nie jest tutaj niczym znaczącym, bo to oznacza, że dana osoba po prostu ileś razy miała ochotę na s--s i tę potrzebę zaspokoiła. Co złe może być jedynie dla osób wyznających religię czy jakąś ideologię."


W myśl tego poglądu bolce na boku to normalna sprawa
  • Odpowiedz
@kamoku: Ale niektórzy maja kija w dupie XD wolał bym wiedzieć czy auto które kupuje było 3 razy rozbite miało skręcony przebieg i ktoś w nim zmarł. Tak samo wolał bym aby kobieta mówiła prawdę o swojej przeszłości. Nawet jak spała z 20 i się tego nie wstydzi to co to za problem powiedzieć ? Będzie mówiła do niego kocham, będzie z nim uprawiać s--s a nie powie ile miała
  • Odpowiedz
Mój były też prowadził rozwiazły tryb życia zanim mnie poznał(5 w wieku 25 lat), ale to zaakceptowałam, choć średnio mi się podobało xd Nie uważałam jednak, że mam prawo oceniać jakie wybory podejmował w przeszłości. Niestety on woli tę liczbę ciągle powiększać xDD
  • Odpowiedz
  • 0
Wez ja zostaw i powiedz, ze jestes zjebem i uczucia do kobiety analizujesz na podstawie jej przeszlosci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz