Wpis z mikrobloga

Spotykam się z dziewczyną od 6 miesięcy, ja 24 lvl, ona 22. Wiadomo, pora już na kolejny etap. Wczoraj spytałem się jej ile wcześniej miała partnerów w łóżku. Zapytała się jakie to ma znaczenie, odpowiedziałem, że spore skoro mamy być razem. Powiedziała, że przeszłość się nie liczy i nie mam prawa(!) jej się o to pytać i myślała, że kocham ją za to kim jest, a nie kim była.

Ogólnie trochę mi to śmierdzi, przeczuwam że, w przeszłości mogła prowadzić rozwiązły tryb życia (3+ partnerów).

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #feels

Powinna mi powiedzieć ile wcześniej miała partnerów seksualnych?

  • Tak 54.7% (1692)
  • Nie 45.3% (1404)

Oddanych głosów: 3096

  • 221
@kamoku: A po co Ci ma to mówić? Przecież to nie powinno być dla ciebie istotne, chyba że martwisz się że może mieć jakiegoś syfa. W takim wypadku zasugeruj jej, żeby zrobiła sobie badanie na HIV (są darmowe). Sam sobie też zrób. Elo
Ale jest też taki problem, że jeśli kobieta zmienia seksualnych partnerów co rusz i mówi im że ich "kocha", a trwa to krótko, czynów w tym kierunku nie ma, liczba tych partnerów jest wysoka jak na młody wiek, to wzrasta szansa u niej na


@nowywinternetach: Zgoda, że przeszłość ma znaczenie, bo mówi o danej osobie. Tylko myślę, że ilość partnerów seksualnych (nie związków, miłości) nie jest tutaj niczym znaczącym, bo to
@SkinnerBox: 3+ to przedział (4, nieskończoność). Nawet poprzestańmy na 4, to wniosek jest prosty - laska się nie nadaje do stałego związku i ma problem z budowaniem więzi. Jest jak VW Passat po trzech kolizjach sprowadzany z niemiec. "Been there, done that."

Do wykopków: nie słuchajcie kobiecych rad a propos kobiet, bo to jest dopiero festiwal ściemy i #!$%@?.

@kamoku gadki Twojej panny typu "nie masz prawa..." niech se wsadzi tam