Wpis z mikrobloga

Super sprawa, przyjdź sobie ładnie na zajęcia na #studbaza, prowadzone przez Irlandczyka, który daje całej grupie zjebkę za #korwin, no bo przecież ktoś na tego debila musiał głosować i co to ma być, że w 2017 w centrum Europy ktoś takie bzdury wygłasza publicznie i do tego ma poparcie.
Przez resztę zajęć było nam wstyd, że to jest właśnie sposób, w jaki odbierają nas osoby z innych krajów. Ech. (,)
#gorzkiezale trochę

  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Flypho: @Kriegor: Khem, inna osoba wrzuciła inne wyniki, pokazujące, że tamte są nieprawdziwe. Ogólnie ta analiza jest przykładem cherry-pickingu bez uwzględnienia kwestii społecznych związanych z odmiennymi rolami społecznymi.

@DryfWiatrowZachodnich: _ No pod względem biznesów międzynarodowych dobrze jest nie być kojarzonym z radykalizmem tak ogólnie. To nie kwestia służalczości, tylko dyplomacji i dobrych stosunków.

@Lord_Vladek: Sugeruję, że słyszałam podobne
  • Odpowiedz
@BotGirl: z tego co napisałas wynika, że gość wam zarzuca, że dopuściliście nacjonaliste i ksenofoba do wypowiadania się w imieniu polskim w Parlamencie Europejskim czyli reprezentujecie ten sam zaścianek i ciasnotę umysłową. Inaczej po co by o tym wspominał.
  • Odpowiedz
@BotGirl Korwin ma durny sposób wypowiedzi obliczony na jak największy " ból d--y lewaków ". Nie popieram tego.

Natomiast rondo zasady ma o tyle rację że tzw pay gap nie wynika z żadnej dyskryminacji.
Wielokrotnie o tym mówiono. Statystyki są takie że kobiety nie pchają się do najlepiej opłacanych zawodów. Z jednej strony ciężkie fizycznie, niebezpieczne techniczne zawody to nie jest obszar zainteresowania pań feministek. One sobie wyobrażają, że wszystkie kobietki
  • Odpowiedz
@BotGirl: Trzeba mieć potężne kompleksy aby przejąć się czymś takim. Tylko Polska zdaniem pana Irlandczyka ma głupich albo kontrowersyjnych polityków? I ludzie którzy nie głosowali i nie popierają takiego polityka powinni się wstydzić?
Nie szanuję Irlandczyka, jest głupi ;<
  • Odpowiedz
Sugeruję, że słyszałam podobne wypowiedzi w swoim kierunku od osób go popierających. :)


@BotGirl: Widząc Twoje wpisy świadczące o niskiej samoocenie czy nawet braku godności, połączone z kompletnym brakiem konkretnych argumentów na "bzdury wygłaszane publicznie" przez JKM, to muszę przyznać, iż faktycznie możesz sprawiać wrażenie u innych, że jesteś jak to sama napisałaś "z pewnością głupia". Co do braku godności, to wiele osób już Ci tu to tłumaczyło.
  • Odpowiedz
Pan Inrlandczyk mieszka w Polsce, podejrzewam że też jest to jego sprawa.


@BotGirl: Skoro mieszka w Polsce i to jego sprawa, to dlaczego uważasz że odbierają nas za granicą tak jak ów pan Irlandczyk mówi? Albo jest stąd i mówi "u nas", albo stamtąd i mówi "u was".

A ogólnie chodzi o to że nie należy zawsze słuchać tego co powie o nas jakiś obcokrajowiec z nabożną czcią, otwartymi ustami i
  • Odpowiedz
@BotGirl: Trąciłaś patykiem gniazdo wściekłych szerszeni. Szanuję. W sumie ciekawe jak Korwin ma pogląd na płeć i rasę - czy Polki są głupsze od imigrantów, powinny dostawać mniej jako mniej warte niż silniejsi, inteligentniejsi imigranci?
  • Odpowiedz
  • 3
@szczym_do_ludzi: Bardziej był ciekawy, gdzie są ludzie, którzy go popierają, nam tego nie zarzucał.

@Corranh: Khem, pracowałam już przy tworzeniu stron internetowych. Później się dowiedziałam, że kolega pracujący ze mną, z mniejszymi umiejętnościami (i w efekcie mniej skomplikowanym zakresem obowiązków), zarabiał więcej.
Wyjście za mąż za bogatego, co z tego, że jest taka opcja? Pozwolę sobie zauważyć, że istnieją też kobiety mające sporo pieniędzy (jeśli nie z własnych zarobków, to odziedziczone), więc w teorii dobrze ogarnięty facet też się może tak ustawić. Ale pomijając to, komu się pomaga utrzymując różnicę w płacach? Może w ogóle przestać płacić kobietom, bo przecież niektórym odpowiada bycie utrzymanką? Imho to bardzo kulawy logicznie argument.

@Haneul: Tak, ale dzisiaj mnie to boli. Za dwa dni będę w spokoju funkcjonować,
  • Odpowiedz
@BotGirl:

Skąd wyście sobie ubzdurali, że mi chodzi przede wszystkim o jego narodowość?

cytuję:

prowadzone przez Irlandczyka, który daje całej grupie zjebkę za #korwin

Rozumiem że miałaś co innego na myśli, ale sorry - ja nie umiem czytać w myślach.
  • Odpowiedz
  • 2
@dendrofag: Okej, to w takim razie przepraszam, nie było moim zamiarem kłaść dokładnie nacisku na jego pochodzenie, bardziej na to, że nie jest Polakiem i patrzy na sprawę bardziej "z zewnątrz" :).
  • Odpowiedz
@BotGirl:
Ja też przepraszam. Trochę się uniosłem bo mieszkałem długo za granicą i widziałem na własne oczy że tam też jest wiele problemów, czasem dużo gorszych niż my mamy i naprawdę, naprawdę nie mamy się czego wstydzić. Wiadomo że nie jest u nas idealnie, ale tam też w wielu miejscach nie jest. Trzymaj się.
  • Odpowiedz