Wpis z mikrobloga

Super sprawa, przyjdź sobie ładnie na zajęcia na #studbaza, prowadzone przez Irlandczyka, który daje całej grupie zjebkę za #korwin, no bo przecież ktoś na tego debila musiał głosować i co to ma być, że w 2017 w centrum Europy ktoś takie bzdury wygłasza publicznie i do tego ma poparcie.
Przez resztę zajęć było nam wstyd, że to jest właśnie sposób, w jaki odbierają nas osoby z innych krajów. Ech. (,)
#gorzkiezale trochę

  • 126
  • Odpowiedz
@BotGirl: Jak byłem trochę młodszy to widziałem w nim pewną nadzieję. Stoją za nim młodzi ludzie, mają trochę sensownych pomysłów. Niestety gość jest kompletnie z innej planety i teraz też jedyne co, to jest mi czasem wstyd za niego, że ludzie muszą tego słuchać.
  • Odpowiedz
@BotGirl: Niestety Korwin się strasznie zradykalizował od momentu w którym trafił do PE ( ͡° ʖ̯ ͡°).
O ile pomysły związane z gospodarką były i są spoko to po prostu tragedia co on ostatnio #!$%@? ze wszystkim innym ()
  • Odpowiedz
Przez resztę zajęć było nam wstyd, że to jest właśnie sposób, w jaki odbierają nas osoby z innych krajów. Ech. (,)

@BotGirl: Dlaczego przejmujesz się tym co myśli o tobie jakiś lewacki debil?
  • Odpowiedz
  • 1
@ZamkowyMajonez: Zajęcia z pogranicza turystyki, marketingu i biznesu, sposób w jaki jest nasz kraj postrzegany ma jednak jakieś cechy wspólne ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@ibilon: To bardziej kwestia tego, że zapytał, dlaczego Korwin jest w PE. Dlaczego się tam dostał? Jak? Plus niestety się z nim zgadzam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
jako osoba bez penisa jestem z pewnością głupia i nie powinnam mieć prawa do opinii po prostu wrzucić mnie na czarno


@BotGirl: Fizycznie jesteś słabsza od niebieskich. Taka jest natura człowieka. Za to różowe są lepsze w innych rzeczach(statystycznie) więc nie ma co się kłócić tylko zacznijmy się uzupełniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeśli ktoś wierzy w to, co Korwin wygłosił ostatnio, to proszę zamiast tłumaczenia mi że jako osoba bez penisa jestem z pewnością głupia i nie powinnam mieć prawa do opinii

@BotGirl: W ogóle nie rozumiejąc co on powiedział tylko udowadniasz że miał rację.
Idź przeczytaj lub posłuchaj jeszcze raz i sprawdź czy rzeczywiście stwierdził, że kobiety są głupie i nie powinny mieć prawa do opinii.
  • Odpowiedz
po prostu wrzucić mnie na czarno, szkoda mojego i Twojego czasu.


@BotGirl: Bo to właśnie jest Wasza postawa - nie słuchać argumentów, zatkać uszy, brać wszystko na emocje. Jestem dumny z tego, że #jkm potrafi powiedzieć szczerze prawdę prosto w oczy. Za to go lubię ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@BotGirl: to że mężczyźni są bardziej inteligentni to naukowo potwierdzony fakt, po prostu mężczyźni mają większy rozrzut IQ, więc większość geniuszy jest mężczyznami, ale też najwięcej idiotów jest mężczyznami. A u kobiet to raczej bliżej rozkład wokół średniej.
  • Odpowiedz
To bardziej kwestia tego, że zapytał, dlaczego Korwin jest w PE. Dlaczego się tam dostał? Jak?

@BotGirl: Czyli mam rację, że to kompletny debil. Nie wie lub nie rozumie skąd się wzięli posłowie w parlamencie. I on mówi z autorytetem o polityce? Wolne żarty. To tylko pokazuje w jakim opłakanym stanie jest szkolnictwo, zatrudnią pierwszego lepszego matoła, byle tylko serce i rozum miał po lewej stronie.
Korwin jest członkiem unioparlamentu,
  • Odpowiedz
  • 3
@mmws: Siła fizyczna, ok. Ale są też zawody, w których jest to mniej istotne. Plus nie każda kobieta jest słabsza od każdego mężczyzny, więc jeśli weźmiemy jakiegoś suchoklatesa i babkę regularnie wyciskającą w martwym 140 kg na magazyn, czemu on ma dostawać więcej kasy? Takie rzeczy należy regulować indywidualnie, a nie cisnąć z mównicy o regule ( ͡° ʖ̯ ͡°).

@ZamkowyMajonez: Myślę, że Korwin reprezentuje wszystkie osoby go popierające ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ibilon: Nie napisałam, że on to powiedział, jednak osoby go popierające często w taki sposób argumentują. I skoro nie rozumiem, to proszę mi to wytłumaczyć, ciekawa jestem
  • Odpowiedz
U nas wszyscy raczej swobodnie wyrażają swoje opinie, na temat Trumpa gorsze rzeczy słyszałam, sporo polemiki mamy na zajęciach :)


@BotGirl: Rozumiem, ale mieć wyrzuty do Was, bo jesteście Polakami, to trochę słabo. Chyba, że źle to odbieram.
  • Odpowiedz
  • 7
@BotGirl wstyd to powinno być wszystkim, którzy głosowali za PiS, za to jak Polska teraz jest postrzegana na arenie międzynarodowej.
  • Odpowiedz
"hurr, kobiety som głupsze, zamknij się"


@BotGirl: Ale posłuchaj, on nigdzie nie powiedział, że są głupsze. Powiedział, że są mądrzejsze. Ja sam uważam, że są mądrzejsze. Chyba nie odróżniasz inteligencji (która jest związana z kreatywnością, umiejętnością rozwiązywania problemów) od mądrości (która wynika raczej z doświadczenia życiowego i ogólnego "poukładania" sobie spraw w głowie). Jest wiele przypadków w których niezwykle inteligentni ludzie wiodą głupie beztroskie życie. I to nieodróżnienie jest główną
  • Odpowiedz
  • 4
@k___b: No, to pewnie też. Na szczęście tylko temat Korwina wyszedł.

@ale_fuks: _ "they are less inteligent".
Co do mądrości, polemizowałabym, doświadczenie życiowe nie do końca jest uzależnione od płci. Dodatkowo, nie wynika to z badań.
I tak, możemy wchodzić w kwestie definiowania i przydatności IQ, poczynając od rozrywających się sposobów rozumienia jej po to, że nie koreluje z ogólnym dobrostanem (powyżej jakiegoś tam poziomu oczywiście). Co nie zmienia faktu, że takie gadanie jakie
  • Odpowiedz