Wpis z mikrobloga

Super sprawa, przyjdź sobie ładnie na zajęcia na #studbaza, prowadzone przez Irlandczyka, który daje całej grupie zjebkę za #korwin, no bo przecież ktoś na tego debila musiał głosować i co to ma być, że w 2017 w centrum Europy ktoś takie bzdury wygłasza publicznie i do tego ma poparcie.
Przez resztę zajęć było nam wstyd, że to jest właśnie sposób, w jaki odbierają nas osoby z innych krajów. Ech. (,)
#gorzkiezale trochę

  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BotGirl:

Tylko, że póki co nie udało się przeprowadzić metaanalizy bez cherry-pickingu, która by udowadniała, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn.


Ale wiesz, że jakby co, to badanie powinny być w drugą stronę, bo z podstaw genetyki wynika co innego?
Dużo genów odpowiedzialnych za inteligencję jest obecnych na chromosomie X, Y ogólnie jest bardzo mało i dużo tam nie ma. Kobiety mają dwa X a mężczyźni jeden. Co za tym idzie inteligencja kobiet jest bardziej uśredniona, tzn. odchylenie standardowe
  • Odpowiedz
@BotGirl: Ja to bym na twoim miejscu poszedł do Dyrekcji i złożył skargę na tego irlandczyka, że w pracy opieprza was za Polityczne eldorado Korwina, no bo co to ma być, że w 2017 w centrum Europy jakiś nauczyciel z Irlandii opieprza was Polaków za coś co zrobił inny Polak polityk.
  • Odpowiedz
czy programistę to dziewczyna od razu wybija się z tłumu CV. Jak będzie równie dobra co 10 facetów to ona za pewne dostanie tą robotę, bo dziewczyny w firmie jeszcze nie mają albo mają ich mało. Podaż/ popyt raz jeszcze.


@Corranh: wybija się - negatywnie. Jaki profit ma firma z tego, ze kobieta bedzie tam pracować? Żadnego. Chyba że przyjdą "lewaki" i zrobią program wyrównujący.
Więc co jest lepsze, do
  • Odpowiedz
Jeśli ZAŁOŻYMY (nie sprawdzałem tego), że to co powiedział JKM jest zwyczajnie prawdziwe(że przeciętnie mężczyźni są bardziej inteligentni od kobiet) to dlaczego szkodliwe jest mówienie o tym?

Jeżlei założymy, że neibo jest pomarańczowe w fioletowe ciapki to czemu nieprawdziwe jest mówienie tego?

Dlaczego kobiety nie mają problemu z tym, że ktoś powiedział np. że są słabsze fizycznie niż mężczyźni, ale już wypowiedzenie się o inteligencji to jakaś zbrodnia?

Bo pierwsze jest udowodnione i jest na ten temat konsensus zaś inteligencji nie umiemy nawet dobrze określić formułą, nie mówiąc o badaniu jej. Kolejne wyniki dają sprzeczne rezultaty, każde badanie zarzuca innym jakieś błędy pomiarowe samemu robiąc swoje. I do tego jest kilka rodzajów inteligencji a ta logiczna jeszcze dzieli się na segmenty.
Może dlatego.
  • Odpowiedz
@BotGirl: Słońce, podstawowym problemem jest próg wyborczy, który uniemożliwia wejście do sejmu bezpartyjnym specjalistom z poparciem na poziomie 20-50 tys głosów. Dlatego ludzie są zmuszeni na wybieranie mniejszego zła, którym w tym wypadku jest Korwin reprezentujący ich interesy tylko częściowo. A i tak progu nie przekracza xD
  • Odpowiedz
  • 0
@KawaJimmiego: Ale czemu zakładasz, że uznaję go za autorytet? Chodzi po prostu o to, że takie zachowanie jest widoczne nie tylko dla polskiej audiencji.

@Namarin: Nie spodziewałam się takiej burzy kiedy to pisałam, więc pozwoliłam sobie na uproszczenie :<
  • Odpowiedz
@BotGirl: Po słownictwie i perspektywie z jakiej to opisujesz. "Przez resztę zajęć było nam wstyd, że to jest właśnie sposób, w jaki odbierają nas osoby z innych krajów."- obrałaś go za osobę reprezentatywną za inne kraje. Wstyd to niech będzie takim ludziom za zgwałcone kobiety, którym się mówi, że to one same kogoś sprowokowały itp.
  • Odpowiedz
@BotGirl: "Mam tylko prośbę, jeśli ktoś wierzy w to, co Korwin wygłosił ostatnio, to proszę zamiast tłumaczenia mi że jako osoba bez penisa jestem z pewnością głupia i nie powinnam mieć prawa do opinii po prostu wrzucić mnie na czarno, szkoda mojego i Twojego czasu."

Gdzie Mikke powiedział, że kobiety są głupie?
  • Odpowiedz